2733
2734

اگه زود میگی آوووورهههه 😊

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان۲۴سالمه پدرم وقتی۶سالم بودفوت شدومادرم زن دوم پدرم بود،۵تابرادرناتنی ویک خواهر ناتنی دارم.مادرم بامن فاصله سنی زیادی داره ومن تنهافرزندپدرومادرم هستم،دوران کودکی سختی داشتم با مادرم تنهاوبدون هیچ پشتوانه ای زندگی میکردیم

2740

پدرم ملک ومیراث زیادی داشت ولی ازاون همه دارایی هیچی به مانرسیدومن ومادرم تودوتااتاقک گوشه حیاط یکی از برادرهای ناتنیم زندگی میکردیم واونهاسعی داشتن ماروازاونجابیرون کنن هرروزبهانه میگرفتن توسرمای زمسون گازقطع میکردم توگرمای تابستون آب و برق قطع میکردن من ومادرم اگرازخونه بیرون میکردیم قفل در رو کاری میکردن که بازنشه ونیایم توخونه

پدرم ملک ومیراث زیادی داشت ولی ازاون همه دارایی هیچی به مانرسیدومن ومادرم تودوتااتاقک گوشه حیاط یکی ...

یاد سختی های مامانم افتادم 😢

خیلی داغونم خداااااااااااااااااااااااااااااا 😢 

مادرم اینقدتحت فشاربودکه گاهی موقع منوبرمیداشت میرفت خونه دایی هام که اوناهم وضع مالی خوبی نداشتن وبرای مدت یکی دوماه نمیومد بعدکه میومدهم روزازنو روزی از نو،تااینکه خونه ای که ماداخلش زندگی میکردیم روچون گوشه حیاط یکی از برادرهای بودروی خونه فروختن وهرروز صاحب خونه جدیدمامورمیفرستاددرخونه وبه مامانم میگفتن خونه روتخلیه کن مامانم جایی نداشت بره تااینکه یه روزیه مامورخانم اومدومادرم روبردن کلانتری

همه میگفتن نفرین مادرمن اونو گرفته،بعدازمدتی یکی از برادرهای ناتنیم ماروبردداخل یه خونه که مال همون داداشم که فوت شده بودوگفت اینجا زندگی کنید من ومادرم شبهای توی اون خونه میترسیدیم وتامدتها ازترس وتنهایی تاصبح بیداربودیم

2706