2737
2739
عنوان

زایمان دوقلوها در 30هفته(احتمال زنده بودن و سالم )بودن بچه ها هست؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7185 بازدید | 110 پست
وای پرنسا انقد سختی کشیدمو میکشم باورت نمیشه

جنسیتشون چیه ؟

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
هفته پیش زدم 28هفته 1200بودن

وضعيتشون خداروشكر خيلي خوبه

يكي از اقوام ما توي هفته ي بيست و چهارم بدون زدن آمپول بتامتازون بچه هاش بدنيا اومدن و فقط بخاطر نبودن تجهيزات بيمارستاني فوت شدن وگرنه دكتر گفته بود ميشه اميدوار بود تازه وزنشون هم هشتصد گرم بود!!   

اگر انسان دو رویی هستید حداقل یک روی زیبا داشته باشید......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعایی چیزی نیست بخونم؟زود ب دنیا نیان

منم مشکل شما رو داشتم یادمه چله دعای تو سل برمیداشتم باخدا عهد میکردم که خدا تا این چله تموم نشده بچم بدنیانیاد تا دوروز به تمام شدن چله میشد چله زیارت عاشورا برمیداشتم یه هفته مونده بود چله سومم تموم بشه دخترم ۳۸ هفته شد و بدنیااومد

جوان چشم چران باید زن هرزه نصیبش بشود

انشاا... که به موقع دنیا بیان سعی کن استراحت کنی اصلا سرپا نباش یکی از اقوام ما ۳۲ هفته زایید بچه ها یه ماه تو دستگاه بودن بعد بردشون خونه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2728
وای پرنسا انقد سختی کشیدمو میکشم باورت نمیشه

میدونم عزیزم...الهی که به سلامتی بغلشون کنی

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
سرکلاژ نشدی؟

شدم 24هفته با 2 بار دوخت

اما وقتی انقباض بیاد میکشن ک زایمان بشه

تخت بغلیم سرکلاژ بود دهانه رحمش تو درد بسته بود تا کشیدن 2سانت باز شد بعد زایمان .28 هفته بود 

2740
سالم میمونن ولی تو دستگاه البته انشاا... که چیزیشون نشه!سعی کن تا ۳۲ یا ۳بری جلو!خیلی درد داری؟

با قرص هیوسین و ایزوکسوپرین کم میشه با تکون بچه زیاد 

بخدا خستم برام دعا کن توروخدا

اره سالمه اما سکسه بچه ها قشنگ زیر دلمه

ن بابا نگران نباش مهم کیسه ابه که سالم باشه 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
با قرص هیوسین و ایزوکسوپرین کم میشه با تکون بچه زیاد  بخدا خستم برام دعا کن توروخدا

عزیزم انشاا... که بسلامتی دنیا بیاری ولی تا میتونی بکشونش تا ۳۳هفته!خدا کمکت کنهو نگه داری تا اونوقت انشاا...

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
عزيزم فكراي بد نكن، معلومه كه به سلامتي به دنيا ميان… الان ريه هاشون ديگه كم كم تكميله و اگه هفته س ...

مسی از انرژی مثبتت❤دختر پسرن

خسه ام از بارداری 2ساله پشت سر هم باردارم

بعد 5ماه از زایمانم باردار شدم جا سزارین قبلی انگار درد میکنه

2706