2733
2739
عنوان

زایمان دوقلوها در 30هفته(احتمال زنده بودن و سالم )بودن بچه ها هست؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7184 بازدید | 110 پست

منم اینجوریم گلم با اینکه ی قلو دارم الان استراحت مطلقم تا ببینیم خدا چی میخواد،ولی خواهر خودم دوقلوهاشو ۲۹ هفته بدنیا آورد ماشالله الان واسه خودشون مردی شدن نترس بسپر بخدا❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دعایی چیزی نیست بخونم؟زود ب دنیا نیان

اصلا استرس نداشته باش. خودش کمک کننده ست. نادعلی بخون. تقریبا همه مادرای دوقلو نگران زود دنیااومدن بچه هاان و اکثرا هم تا هفته های اخر نگه میدارن

دعایی چیزی نیست بخونم؟زود ب دنیا نیان

چرا تو اینترنت سرچ کن یه عالمه دعا هست

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
هفته پیش زدم 28هفته 1200بودن

وزنشونم خوبه

بسپار به خدا 

استراحت داشته باش 

ان شاالله به وقتش میان

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

من بچه های خواهرم۳۲هفته کیسه آبش سوراخ شدتا۳۷نگهش داشتن ماشاا...الان جفتشون آتیش میسوزونن😄

آره می مونن

قل اول۱۲۰۰بودواسه خواهرمن قل دوم۱۵۰۰

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738

منم همین بودم هی میرفتم سونو میگفتن اب دور بچه کم شده دهانه رحمت هی کوتاتر میشه اصن میرفتم تادسشویی میرفتم میومدم میرفتم سونو میگفتن دهانه رحمت کوتا شده ولی 36هفته اخر بدنیا اومد

ب خودت فشار نیار استراحت کن خوب غذا بخور بچه ها جون بگیرن توکل بخدا

واسه زایمان حداقل ۳۶ هفته لازمه کمتر خیلی خطرناکه چون ریه جنین کامل نشده ..احتمال داره دکترتون واسه زایمان زود رستون بتامتازون تجویز کنه که ریه جنین به بلوغ برسه. من بچم ۳۶ هفته بدنیا امد ولی ۱۳ روز تو دستگاه بود

قرص ایزوکسوپرین هر8ساعت بخور

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706