2733
2734
عنوان

زایمان دوقلوها در 30هفته(احتمال زنده بودن و سالم )بودن بچه ها هست؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7199 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم سرکلاژ نشدم اصلا دکترم دستور چک طول دهانه سرویکس رو تو هیچ کدوم از سونوهام نداده بود اصل ...

سلام خانوم عزیز
وقتتون بخیر...
من هم مث شما دوقلو باردار هستم...
خوندم گفتین وزن نی نی ها ۳۱۰ گرم بوده ۲۴ هفته....مال من یکی اش ۲۳۰ بوده یکی اش ۵۰۰....دکتر سنو میگفت کوچیکه رو باید سقط کنی ولی فعلا سقط نکردم...
تورو خدا بهم بگین شما چیکار کردین؟
چند هفته هستین حالا؟
وضعیت نی نی ها چطوره؟
ممنون میشم

سلام خانوم عزیز وقتتون بخیر... من هم مث شما دوقلو باردار هستم... خوندم گفتین وزن نی نی ها ۳۱۰ گرم بو ...

سلام عزیزم من هفته 33بارداری ام سونو داپلر توهفته 29رفتم وزنشون 1ودویست و اون یکی 1و سیصد بود خداروشکر وزنشون خوب شده بود 

عزیزم هفته 24هستی ؟اگه بتونی پودر لیدی میل بگیر یا تورمام بگیر بخور برای وزن گیری جنین خیلی خوبه 

شما دوقلوهاتون جفت جدا دارن یا تک جفتن؟

...
2731
سلام عزیزم من هفته 33بارداری ام سونو داپلر توهفته 29رفتم وزنشون 1ودویست و اون یکی 1و سیصد بود خداروش ...

ممنون از پاسخ تون...

من الان فک کنم ۲۹ هفته باشم مطابق پریودیم...

ولی طبق سنوهام کمترم...

نی نی هاهم خیلی تفاوت وزن و سن داشتن طبق آخرین سنو که یک ماه پیش انجام دادم....

امشب باید برم پیش دکترم که برام سنو بنویسه انجام بدم...

اینقدر که نگران هستم دل و جرات دکتر رفتن ندارم....

پودر نخوردم امشب بگیرم مصرف کنم ولی این مدت یک ماه شیر و خرما و اجیل....بیشتر از قبل میخورم...بنظرتون موثر هستش؟

دو کیسه و دو جفت هستن دکتر سنو میگفت انگار جفت ها بهم چسپیدن شاید بخاطر اینه تفاوت وزن شون...

مال شما چی؟