2737
2739
عنوان

در مقابل رفتار مادرشوهرم خودمو میبازم

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 49 پست
یه روفرشی بنداز رو فرشا دیگه آخرش نمیشه که باید مهمون بره بیاد خونت

اخه خود مرحوم ۱۰ تا بچه داره پسرش همسایمونه ببرن اونجا

اخه خونه تازه عروس؟؟؟؟

من حتی بچه ندارم

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
چجوری بگم نیان خیلییییی غصه میخورم منکه راضی نیسم مگه اون خیرات میرسه به مرده اخه

عزیزم میدونم سخته اما خب فوقش 3ساعته.تو 3ساعت ن مبلا رنگشون برمیگرده ن فرشا.کاش مادرشوهرمنم مهمون میاورد خونم فقط اخلاقش خوب بود

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم میدونم سخته اما خب فوقش 3ساعته.تو 3ساعت ن مبلا رنگشون برمیگرده ن فرشا.کاش مادرشوهرمنم مهمون می ...

اخه اخلاقشم خوب نیس 

اصلا ازم خواهش نکردن 

فقط گفتن مهومنا مردا خونتونن 

بقران احترامی نکردن 

من جهازمو با شوهرم از صفرررر خریدم واسه هر کدوم ماه ها برنامه ریختم 

حیفم میاد اونا بیان خراب کنن

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
حالا فقط خدا شاهده من عروس بدی نیستم اصلا

بخدا من شوهرم تک فرزنده میرم تمام کارای عیدشو میکنم روضه میگیره کمک میکنم مادرش مریض میشه میرم کمک نگهداری کنیم ولی اون اصلا احترام نمیزاره عقد بودیم حتی روم چاقو کشید هیچوقت نمیبخشمش هیچوقت درسته الان رابطم باهاش خوبه ولی قلبم تیر میکشه یاد کاراش میفتم خیلی دلمو شکسته کارای عیدو کمک میکنم خونشو تمیز میکنم زنگ میزنه به شوهرم زنت یادش رفت سرویس بهداشتیو بشوره 

بخدا من شوهرم تک فرزنده میرم تمام کارای عیدشو میکنم روضه میگیره کمک میکنم مادرش مریض میشه میرم کمک ن ...

از دستشون چیکارکنیم 

دلم میخواد بزارم برم 

حیف شوهرم پسر ایناس بخدا

اخه اخلاقشم خوب نیس  اصلا ازم خواهش نکردن  فقط گفتن مهومنا مردا خونتونن  بقران احت ...

پس مثل مادرشوهر من پرروعه.  به جای خواهش دستور میده ‌ 

اون سری میگفت برای دخترم جهاز خریدم بیام بذارم بالای کمد شما!!! که منم گفتم من برای لوازم خودم ام جا کم دارم که شوهر ام ازم ناراحت شد! جالب اینه حتی این جمله دستوری رو به من ام نگفت به شوهرم گفت !! 

2738
بخدا من شوهرم تک فرزنده میرم تمام کارای عیدشو میکنم روضه میگیره کمک میکنم مادرش مریض میشه میرم کمک ن ...

من جاری دارم اما ازمون انتظار داره سرویس بهداشتیم بشوریم صبح باید زود بیدارشیم اگه بریم خونشون راهمون دوره وگرنه ناراحت میشه نباید زیاد خونه ی مامانم برم دعوا راه میفته. واااای چااااااقوووو خدا ازش نگذره

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
اخه خود مرحوم ۱۰ تا بچه داره پسرش همسایمونه ببرن اونجا اخه خونه تازه عروس؟؟؟؟ من حتی بچه ندارم

خوب بهشون پیشنهاد بده ببرن اونجا بگو خونم کوچیکه و این چیزا

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
پس مثل مادرشوهر من پرروعه.  به جای خواهش دستور میده ‌  اون سری میگفت برای دخترم جهاز خرید ...

شوهر من اصلا رو نمیده بهشون 

صب گفتم عزیزم فرشا سفیده مگه خونه تازه عروس جای ختم 

خوب بهشون پیشنهاد بده ببرن اونجا بگو خونم کوچیکه و این چیزا

خونه بزرگه پذیراییم ۴ تا ۱۲ میخوره متاسفانه خیلی متاسفانه

شوهر من اصلا رو نمیده بهشون  صب گفتم عزیزم فرشا سفیده مگه خونه تازه عروس جای ختم

عزیزم خودت به مادر شوهرت بگو خونه من خیلی فانتزی و عروسانه چیده شده برای مهمونی ختم و این تعداد مهمون مناسب نیست شرمنده

اخه اخلاقشم خوب نیس  اصلا ازم خواهش نکردن  فقط گفتن مهومنا مردا خونتونن  بقران احت ...

اگه اینجوره ک کارشون واقعا زشته.من شوهرم وسواس داره تا حالا ک سه ساله جمعا 3 بار بیشتر نیومدن خونم.شما هم ب شوهرت بگو بهشون بگه.تو بگی جبهه میگیرن

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
2706