2410
2553
عنوان

در مقابل رفتار مادرشوهرم خودمو میبازم

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 49 پست

بزن به بیخیالی اصلا واست مهم نباشه چیکار میکنه چندبار نفس عمیق بکش با بینی دم دهان بازدم امتحان کن تمام استرست میره قول میدم ،کاملا ریلکس برو خونشون هیچی نمیشه وقتی رفتارتو دید اهمیت نمیدی اونم دیگه اذیت نمیکنه

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
منم قبلا نمیتونستم چیزی بگم حرص میخوردم حالاهرکسی بود الان جوابشونو محترمانه میدم دیگه خودخوری نمیکن ...

من اگه جرات میکنم جواب بدم! میگه برو عذرخواهی کن

حتی اگه بعد برگشتن بهش بگم چرا مادرت اینطوری گفت میگه بگن تو اهمیت نده! اخه مگه میشه!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگه جرات میکنم جواب بدم! میگه برو عذرخواهی کن حتی اگه بعد برگشتن بهش بگم چرا مادرت اینطوری گفت م ...

حق داری اینطوری سخته

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

استارتر همشون همینن 

توروخدا به من بگین من چه خاکی بریزم سرم

منو مادرشوهر تو یه ساختمونیم

پنج شنبه سالگرد پدرشوهر مادرشوهره خب؟؟؟

مهمون گفته میگه مردا برن خونه تو 

من همش سه سال ازدواج کردم فرشام روووشن 

چیکار کنم دارم میمیرم از غصه

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
2720
مث من😔

حالا فقط خدا شاهده من عروس بدی نیستم اصلا

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

فک کنین اب مرغ بریزه یا یه چای من چیکار  کنم

کل خونه پر دکوری بریزن بشکنه چی همشون خاطره ن

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
استارتر همشون همینن  توروخدا به من بگین من چه خاکی بریزم سرم منو مادرشوهر تو یه ساختمونیم پن ...

واییی مردا با اون جوراباشون فرشارو کثیف میکنن😬😁😁

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
فک کنین اب مرغ بریزه یا یه چای من چیکار  کنم کل خونه پر دکوری بریزن بشکنه چی همشون خاطره ن

عزیزم خونه رو خلوت کن.دکوری هارم بچین کابینتی جایی.چون اقایون میان خونت مهم نیس.کلا اقایون تمیز ترن

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
2714
واییی مردا با اون جوراباشون فرشارو کثیف میکنن😬😁😁

چجوری بگم نیان خیلییییی غصه میخورم

منکه راضی نیسم مگه اون خیرات میرسه به مرده اخه

عزیزم خونه رو خلوت کن.دکوری هارم بچین کابینتی جایی.چون اقایون میان خونت مهم نیس.کلا اقایون تمیز ترن

فرشام چی مبلام چی 

وای همه چی سفید 😔 هرگز نمیخاسم مهمون زیاد بگم 

اخ ۷۰ تا مرد  😔

بگو اگه فرش دارید بیارید خونمون پهن کنید که من فرشام روشنه لک میشه

اینجوری بگم شاید نیومدن نه؟؟؟

چجوری بگم نیان خیلییییی غصه میخورم منکه راضی نیسم مگه اون خیرات میرسه به مرده اخه

یه روفرشی بنداز رو فرشا دیگه آخرش نمیشه که باید مهمون بره بیاد خونت

بخدا ۱۰ تا بچه ن مگه وظیفه ی عروسه عروسه که جا بده واسه مهمونا خدا ازشون نگذره

2706