2726

ما چند سالی باهم بودیم یعنی خوراکمون باهم بود الان ی مدته جدا شدیم ازشون.حالا مادرشوهرم از هر حربه ای داره استفاده میکنه منو بچزونه.مثلا با جاریهام ک خییییلی لج بود بینهایت احترامشون میکنه و ب من بی محلی میکنه.منم حدود 15روزه نرفتم خونش تا اینکه شوهرم گفت زنگ بزن بگو شب شام میایم اونجا(دوبار دعوت کرده بود ما خونه نبودیم نرفتیم).بچه ها من خییییلی استرس دارم این رفتارارو میکنه همه انرژیو ازم میگیره

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

مادرشوهر منم چیزی بگه فقط خفه میشم چیزی نمیگم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم قبلا نمیتونستم چیزی بگم حرص میخوردم حالاهرکسی بود الان جوابشونو محترمانه میدم دیگه خودخوری نمیکنم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

یه مدت با سیاست باهاش رفتار کن هر چی هم اون خواس اذیت کنه تو بگو و بخند و احترامتو نگهدار پیش همه اینکارارو بکن بعد خودش دیگه خوب میشه نشد هم ک هیچ همه ی مادرشوهرا اینطورین

اونقد بی حوصلم که فرمایش همه متینه
از هر راهی میتونی بهش محبت کن خودش از رفتارش پشیمون میشه

اخه اینکارم بکنم انقد نفهمه با خودش میگه ازم ترسید

استرس نداشته باش به شوهرت بگو خودت زنگ بزن اینقد بدم میاد شوهر من هرچی میگفتم بی دعوت نریم میگفت ن ...

شوهر منم همینطوری بی دعوت منو میبره اونجا . اصلا نمیشه اسم دعوت ببری واسش! ضایع هم که میشه بازم میگه بریم!

منم قبلا نمیتونستم چیزی بگم حرص میخوردم حالاهرکسی بود الان جوابشونو محترمانه میدم دیگه خودخوری نمیکن ...

نه اتفاقا من جوابشو میدم.خودخوری من ازبابت رفتارهای زشتشه

یه مدت با سیاست باهاش رفتار کن هر چی هم اون خواس اذیت کنه تو بگو و بخند و احترامتو نگهدار پیش همه ای ...

یعنی منظور از سیاست اینه ک بهش محبت کنم?

2706