1600
1609
عنوان

تکان های جنین

167 بازدید | 25 پست

دوستان کسی بوده تو هفته ی 16 تکونای بچشو احساس کنه؟من 16 هفتم امشب چند بار حس کردم سمت چپ شکمم مثه نبض میزنه حتی دستمم گذاشتم حسش کردم و اون لحظه اون قسمت شکمم سفت تر شده بود .گفتم حتما توهم زدم باز یه ساعت بعدش دیدم باز همونطوری شده وانگار یه چیزی وول میخوره سمت چپم.به نظرتون تکون بچمه؟یا توهم زدم.

و خدایی که به شدت کافیست....

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

من هفته هفده احساس کردم

احتمالش هست

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی.خدایا ممنون بخاطر فرشته کوچولویی که سپردی بهمون.تیکر تولد یکسالگی دخترگلمون
1613
بچه اول روتو۲۰هفتگی حس کردم  بچه دوم رو۱۶هفتگی  ببین اون حدکت تکرارمیشه اگ امروزمشکوکی ف ...

یعنی اگه تکون بچه باشه میمیرم از خوشحالی.امشب تولدم بود بهترین هدیه ی تولدم میشه 

8

من بچه اولم رو بیست هفته 

بچه ی دومم رو ۱۴ هفته حسش کردم😍

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
آخه میگن معمولا دختر زود حرکت میکنه واسه همین من خودمم سر دوقلو هام تو 2 و نیم ماه حس کردم نبض زدنو

شایدم دختر باشه مال منم.هنوز انومالی نرفتم دقیق بگه.

1523
یعنی اگه تکون بچه باشه میمیرم از خوشحالی.امشب تولدم بود بهترین هدیه ی تولدم میشه 

اره دقت کنی میفخمی خیلی بامزس مثل بال زدن پروانه 

مثل حرکت ماهی یهمچین چیزیه 

من هنوزحرکت بچه ادلم یادمه پسزبودتو۲۰هفته کتابم سنگین بودافتادازدستم یهویچیزتکون خوردشک کردم دوباره کتابوانداختم ددباره تکدن خوردفهمیدم خودشه 😍

سردخترمم ک ۱۶هفته تکون خورددقیقاعین ماهی بودتوتنگ اب ته دلم یجودی شدقربونش برم 

میارک باشه وبسلامتی بارتوزمین بزاری 

اره دقت کنی میفخمی خیلی بامزس مثل بال زدن پروانه  مثل حرکت ماهی یهمچین چیزیه  من هنوزحرک ...

مرسی عزیزدلم.اصلا قشنگ ترین حسه دنیاس.حس میکنم چون امروز زیاد کار کردم مال اونه.اعتراض کره بچم

1578