2737
2734
عزیزم تحصیل و کار اون هم تو دو شهر مختلف خیییییییییلی سخته یعنی این طوری به درست م درست نمیرسی.اگه بتونی انتقالی بگیری و بری شهر دیگه که تراز علمی دانشگاهش بالاتره خوبه وگرنه تو شهر خودت بمونی به نفعته
اگه تو شهر خودت بتونی معدل بالای 17 بیاری و بدون ازمون دکترا قبول شی خییییلی بهتره تا اینکه با هزار سختی بری ی شهر دیگه انوفت معدلت کمتراز 17 بشه و مجبوز باشی واسه دکترا حتما ازمون بدی با هزار دردسر دیگه که خودت خوب میدونی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم از امسال دکترا قبول شدن کنکوری شده پس ربطی نداره که کدوم دانشگاه باشی ومث قبل استاد خودت دکتری بگیرتت.
فعلا که دارن راه رو باز میکنن برا دکترا
دانشگاه شهر خودت راهتره
سلام عسل مامان. نگران دکترا نباش خانومی. الان دکترا سراسری شده یعنی باید کنکور داد و اون شرایطی که هر کسی دانشجوی خودشو دوست داشت بگیره دیگه بر چیده شده. منم این مشکل رو داشتم که وقتی اینو فهمیدم خوشحال شدم. البته من بین دو تا دانشگاه توی تهران مونده بوده بودم. داشنگاه خودمو دوست داشتم خیلی(دوره لیسانس اونجا بودم) و دوست داشتم با یکی از اساتید اونجا کار کنم. از طرفی دانشگاهمون دکترای رشته‌مونو نداشت. همه میگفتن برو دانشگاه تهران بخون. اما وقتی فهمیدم اینجوریه دکترا خیالم راحت شد. از طرفی امسال هم برامون دکترا آوردن ;)
2731