2733
2734
دو قرن سکوت  ورونیکا تصمیم میگرد بمیرد صد سال تنهایی کوری وقتی نیچه گریست از طرف او  ...

صدسال تنهايي رو خوندم عالي بود البته متن سنگيني داشت

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ممنون گلم حتمن ..نوشتم اسمش رو رفت توفهرست کتابایی که تهیه میکنم

عزیزم چه تاپیک خوبی زدی

امیدوارم موندگار بشه

ذخیره ش میکنم

راستی 

جان شیفته  از رومن رولان

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد از اوریانا فالاچی

زمین انسانها از انتوان دوسنت اگزوپری

کوری از ژوزه ساراماگو

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهت توصيه ميكنم تا اخر حتما بخوني دختر اسكارلت و رت باتلر موقع پريدن با اسب ميميره دقيقا مثل پدر اسك ...

😐😐😐 این همه خودشو کشت برا اشلی 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731
بهت توصيه ميكنم تا اخر حتما بخوني دختر اسكارلت و رت باتلر موقع پريدن با اسب ميميره دقيقا مثل پدر اسك ...

دقیقا از همینجا به بعد تو یه کتاب ۳ جلدی به اسم اسکارلت داستان ادامه پیدا میکنه و تهش اسکارلت و رت باتلر بهم میرسن دوباره...

2738
عزیزم چه تاپیک خوبی زدی امیدوارم موندگار بشه ذخیره ش میکنم راستی  جان شیفته  از رومن ر ...

ممنون ..نگهش میدارم چندین سال هست عضو کتابخونه ام وسال به سال عضویت روتمدید کردم اما الان این کتاب های پیشنهادی دوستان روتصمیم دارم بیارم وبخونم 

بامدادخماروخوندم قشنگه ممنون میشه دانلودشون کرد؟

اره عزیزم. من قبلا همرو خوندم پارسال که دلم هواشونو کرده بود چون کتابش نداشتم رفتم دانلود کردم

بامداد خمارو خوندی. شب سرابم. بخون. از زبان رحیم نوشته شده.  به گیرایی بامداد خمار نیست ولی خوندنش خالی از لطف نیست.  رحیم هم خیلی توجیهات برای کارهاش داره

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
😐😐😐 این همه خودشو کشت برا اشلی 

اره ديكه كلا اسكارلت خيلي دم دم مزاجه و هر چيزي رو كه ناممكنه ميخوادش وقتي ديگه رت داشت تركش ميكرد يادش افتاد عاشق رت باتلره

دقیقا از همینجا به بعد تو یه کتاب ۳ جلدی به اسم اسکارلت داستان ادامه پیدا میکنه و تهش اسکارلت و رت ب ...

اره اونم دارم اون كتاب رو هم خيلي دوست دارم اما خداييش به شبريني و قشنگي برباد رفته نميشه

2706