2733
2739
دو قرن سکوت  ورونیکا تصمیم میگرد بمیرد صد سال تنهایی کوری وقتی نیچه گریست از طرف او  ...

از طرف او هم خیلی قشنگه مال الپادس پدس بود اگه اشتباه نکنم

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روانشناسی، موفقیت در ۲۰ رو آنتونی رابینز. از حال بد به حال خوب دیوید برنز. احساس بهتر بهتر شدن بهتر ...

مردی که ميخندد رمان خوبيه. با اینکه فوق العاده مشهور هست اما شاید باب طبع خيليا نباشه، داستان يه پسر که بنا به شکنجه های قدیم لب هاش رو بریدن و روی لثه ش آهن داغ گذاشتن و اینطور به نظر ميرسه که همیشه میخنده. و با یک دوره گرد آوازه خوان آشنا ميشه. بقیه ش رو اگه دوست داشتی خودت بخون تا مزه ش رو خودت حس کنی. 

2728
ممنون ..نگهش میدارم چندین سال هست عضو کتابخونه ام وسال به سال عضویت روتمدید کردم اما الان این کتاب ه ...

اين كتابها رو من تو كتابخونه ها زياد نميبينم شما تهراني؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
مردی که ميخندد رمان خوبيه. با اینکه فوق العاده مشهور هست اما شاید باب طبع خيليا نباشه، داستان يه پسر ...

ممنون عزیزم هنوز یه صفحه ازش خوندم زیاد کشش پیدا نکردم برا ادامه ش ولی میرم سراغش دوباره❤ ممنون

راستی گوژپشت نوتردامش چی اونم قشنگه یا نه؟

ممنون عزیزم هنوز یه صفحه ازش خوندم زیاد کشش پیدا نکردم برا ادامه ش ولی میرم سراغش دوباره❤ ممنون راس ...

درسته خیلی جذب نمیکنه. گوژپشت نتردام رو نخوندم متاسفانه. اما آخرین کتابی که خوندم و يه هفته نميشه تموم شده کتاب 1984 از جورج اورول بود عالیه. اگه رمان هایی میخوای که نتونی بذاری زمین اينا رو پیشنهاد میکنم :

صد سال تنهایی. قلعه حیوانات، جنایت و مکافات،عشق در زمان وبا، ربه کا عالی بود، دزیره، مادام بواری هم خوب بود، رمان پَر از شارلوت مری ماتیسن عاشقش میشی، برادران کارامازوف واقعا ذهنت رو درگیر میکنه،بربادرفته و ادامه رمانش که اسکارلت هست. بلندی های بادگیر.

آرزوهای بزرگ چارلز دیکنز خوبه، از من میشنوی کلبه عمو تام رو حتما بخون. جین اير هم جالبه. آنا کارنینا هم عالیه،موش ها و آدم ها رو حتما بخون،ملکه ویکتوریا هم تاریخی هست 

رمان زیاد خوندم بازم خواستی بگو تا بگم 

2740
درسته خیلی جذب نمیکنه. گوژپشت نتردام رو نخوندم متاسفانه. اما آخرین کتابی که خوندم و يه هفته نميشه تم ...

خیلی ممنونم عزیزم از راهنماییت❤❤❤ از پستت اسکرین گرفتم❤❤ کلبه ی عمو تم رو خوندم واقعا جذاب بود برام کتابای دیگه رو هم که معرفی کردی همه معروفن حتما میخرمشون چون تعریفشونو زیاد شنیدم. ولی این دو کتابی که گرفتم از ویکتور هوگو اوایلش منو جذب نمیکنه اصلا زبان گفتاریشو دوس ندارم . البته سلیقه ایه ... مثلا بادبادکباز خیلی روان و سلیس بود ولی این دو تا نه

خیلی ممنونم عزیزم از راهنماییت❤❤❤ از پستت اسکرین گرفتم❤❤ کلبه ی عمو تم رو خوندم واقعا جذاب بود برام ...

خواهش میکنم عزیزم، خوشحالم که تونستم کتاب های خوب معرفی کنم. به مرور میتونی همش رو بخونی