2733
2734
دکتر گفته زود بیا واسه آزمایش و سونو و تشکیل پرونده که ساعت ۷ اولین نفر عمل کنه

چ خوب ولی من زایمان اولم زیاد زمان نبرد

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
دقیقا منم مثله توام پسرم یه سالونیم میشه اون یکی ب دنیامیاد

همش نگران پسرمم خیلی بهم وابسته ایم نمیدونم چطوری  این دو روز ازش دور باشم  آخه عادت دارم همیشه جلو چشمم باشه بچم😢😔

میشه دعا کنید برام " حاجت " بگیرم😭😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاءالله فاطمه الزهرا  دستتو بگیره عزیزم . لطفا واسه منم دعا کن ب زودی باردار بشم 🌹🌹🌹

ممنونم عزیزم ..انشاله😙🌸

مبارکه عزیزم بالاخره داره دخترت میاد❤❤😍😍😍

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
همش نگران پسرمم خیلی بهم وابسته ایم نمیدونم چطوری  این دو روز ازش دور باشم  آخه عادت دارم ...

نگران پسرت نباش خدا همراهش هست عزیزم فقط میخوای با حسادت بعد تولد چیکار کنی 😁

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
همش نگران پسرمم خیلی بهم وابسته ایم نمیدونم چطوری  این دو روز ازش دور باشم  آخه عادت دارم ...

ماهم مثله شمااییم من گریم میگیره یه وقتایی

گاهی فکرمیکنم یه وقت اتفاقی برام نیوفته بچهام بهم احتیاج دارن یه مدت مثله دیونها شده بودم ولی الان خیلی بهترم گفتم اگه پیمانه ی ادم پرشده باشه هیچی جلوشونمیتونه بگیره سپردم بخدا ان شاالله کمک همه کنه

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
خوش بحالت  من‌قرار بودم‌امروز بدم اما جا خالی پیدا نشد😎 قراره بود ۱۵ بدم که اونم پرستار بیما ...

سلام دوستم خوبی انشاله که به زودی و سلامتی زایمان کنی  لطفا واسه منم دعا کن😙😙

مبارکههههههه عزیزم 😍😍😍😍😍

توروخدا موقع زایمانت برای من و زندگیم دعا کن 

آخه میگن هر دعایی سر زایمان کنی برآورده میشه

خواهش میکنم یادت نره عزیزم🙏🙏🙏🙏

انشاللله که با فرشته کوچولو به سلامت برگردین خونتون🤲🤲🤲🤲🤲

سلام دوستم خوبی انشاله که به زودی و سلامتی زایمان کنی  لطفا واسه منم دعا کن😙😙

فدات عزیزم شما اولی دعا کن این‌هفته راحت بشم دکترم گفته این سری سزارین هستی لگنت تنگه بچه نمیاد با این ۳۸ هفته 

بسلامتی فردا دخترت بغل میگیری راحت میشی

حتما تاپیک بزن میام سر میزنم 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

مبارکه عزیزم بالاخره داره دخترت میاد❤❤😍😍😍

آره بلاخره😍😍ولی نمیدونم چرا امروز اینقد استرس گرفتم  همش نگرانم😟😟

ماهم مثله شمااییم من گریم میگیره یه وقتایی گاهی فکرمیکنم یه وقت اتفاقی برام نیوفته بچهام بهم احتیاج ...

وای آره بخدا سر شب گرفتمش بغلم کلی گریه کردم ..انشاله که خدا به هممون کمکم کنه🌷🌷🌷

2706