2733
2739
مبارکههههههه عزیزم 😍😍😍😍😍 توروخدا موقع زایمانت برای من و زندگیم دعا کن  آخه میگن هر دعایی ...

انشاله که عاقبت به خیر بشی عزیزم اسمتو بگوکه یادم بمونه 😙😙

میشه دعا کنید برام " حاجت " بگیرم😭😞
فدات عزیزم شما اولی دعا کن این‌هفته راحت بشم دکترم گفته این سری سزارین هستی لگنت تنگه بچه نمیاد با ا ...

انشاله حتما بعد زایمانم خاطره زایمان دوممو مینویسم .تو هم هر وقت تایپک زدی منو هم صدا کن که از حالت باخبر بشم😙😙😙😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بلاخره😍😍ولی نمیدونم چرا امروز اینقد استرس گرفتم  همش نگرانم😟😟

از هیجانه 

منم نوک بینیم جوش زده هم استرس دارم که وقت جور بشه هم ذوق دیدن بچم😍

خلاصه امشب رو خوب بخواب که از فردا دوباره شب بیداری ها شروع میشه 😁

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
انشاله حتما بعد زایمانم خاطره زایمان دوممو مینویسم .تو هم هر وقت تایپک زدی منو هم صدا کن که از حالت ...

حتما حتما 

منتظر هستم 

ان شاءالله  که براحتی و سلامتی بهترین زایمان برات اتفاق بیفته 😍😘

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2731
وای آره بخدا سر شب گرفتمش بغلم کلی گریه کردم ..انشاله که خدا به هممون کمکم کنه🌷🌷🌷

ان شاالله 

فکرکنم الان بسلامتی زایمان کردی رو ب راه شدی بیاهمینجاجواب اینوبزن یکم بگو از زایمانت یا اگه تاپیک زدی منوهم حتماصداکن درپناه خداباشید❤

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

سلام  خوبی عزیزم 

حال نی نی خوبه 

چشمت روشن❤❤❤❤

سلام  خوبی عزیزم  حال نی نی خوبه  چشمت روشن❤❤❤❤

سلام عزیزم ...مرسی فدات😍😍😍

من هم که سزارین شدم نی نی هم حالش خوبه و من همچنان با دردهای بعد عمل دست و پنجه نرم میکنم  اگه فرصت کنم داستان زایمانم رو مینویسم منم خیلییی اذیت شدم خیلیی سخت بود  واسم ...امروز هم فقط اومدم نی نی سایت ببینم تو چطور شدی و از حالت باخبر بشم که متوجه شدم زایمان کردی😙 بهت تبریک میگم مبارکت باشه😙🌷

سلام عزیزم ...مرسی فدات😍😍😍 من هم که سزارین شدم نی نی هم حالش خوبه و من همچنان با دردهای بعد عمل ...

خدا کمکت کنه سزارین مراقبت خیلی میخواد

من دیگه تقریبا هیچ دردی ندارم جز درد جزئی بخیه و یکم لگن درد در حد کم که راه میفتم اولش هست بعد خوب خوب خوبم

حتما خاطرش بنویس میخونم

2740