2752
2739
مبارک باشه عزیزم😍😍😍😍 تروخدا دعام کن  اسمم رو سر زایمان بیار اسمم نیلوفره بگو خدایا ...

باشه عزیزم انشاله که حتما بهش میرسی و هرچی خیر و صلاحته واست پیش میاد😙😙

میشه دعا کنید برام " حاجت " بگیرم😭😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه عزیزم انشاله که حتما بهش میرسی و هرچی خیر و صلاحته واست پیش میاد😙😙

ایشاالله گلم شما فقط یادتون نره😢😢😢

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
نه عزیزم یه پسر یک سال و نیمه دارم  و یه دخترباردارم😍

دقیقا منم مثله توام پسرم یه سالونیم میشه اون یکی ب دنیامیاد

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
2731
میگم یه سوال  وقت زایمان طبیعی من هم ۱۵ مرداد هس منم باید همون روز برم بیمارستان ؟

نمیدونم عزیزم  ولی فکر کنم چهل هفتت که شد دیگه باید بری دکتر ببینی چی میگه احتمالا بستریت میکنن

مبااااارکهههه عززیزم ب سلامتی 😍 چرا این ساعت زایمان میکنی؟؟؟معمولا سزارین وقت قبلی   ...

زنگ زدم دکترم گفت ساعت ۳ و نیم تا ۴ بیمارستان باش که کارای قبل عمل رو انجام بدن که اولین نفر ساعت ۷عملم کنه...ممنونم عزیزم😍😙

2740
انشاالله راحت ترین لحظات عمرتو تجربه کنی  به این فک کن چند ساعت دیگه تبدیل می شی  به مام ...

ممنونم عزیزدلم  پیامت خیلی آرامش بخش بود انشاله که به هرچی میخوای برسی 😙😙

خوش بحالت 

من‌قرار بودم‌امروز بدم اما جا خالی پیدا نشد😎

قراره بود ۱۵ بدم که اونم پرستار بیمارستان اشتباهی واسه ۲۲ نوشته 

حالا باید این هفته جا خالی پیدا بشه تا من‌عمل بشم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
زنگ زدم دکترم گفت ساعت ۳ و نیم تا ۴ بیمارستان باش که کارای قبل عمل رو انجام بدن که اولین نفر ساعت ۷ع ...

راستی میخای بیهوشی کامل باشی یان!

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!