1472
1459
عنوان

به دادم برسید

171 بازدید | 20 پست

خانما چند وقته سرگیجه دارم...ام ار آی دادم هیچی نیست تست گوش دادم مشکلی نداره...نمیدونم باید چکار کنم...پشت سرم سنگین میشه و سرگیجه میگیرم...دکتری میشناسید خوب باشه تو کرج؟

ببین یه دندان پزشکی برو 

فکر کنم یکی مثل شما بود دندوناش مشکل داشت

دلم برات تنگ شده بابا بزرگ مهربونم  برای شادی روح اموات صلواتعزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473
آره..دندون عقلم در اومده میترسم برم بکشم...یعنی از اونه؟ چند وقته درگیرشم

نمی دونم 

ولی پیش چندتا دندون پزشک بری صرر نداره

دلم برات تنگ شده بابا بزرگ مهربونم  برای شادی روح اموات صلواتعزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته

چشم پزشکی برو و آزمایش خونم بده شاید کم خونی داری

من 13-14 روز سرگیجه داشتم  از بچه های سایت خواستم برام حمد شفا بخونن فردا صبحش بیدار شده بودم خوب شده بود حالم. منم امشب برات میخونم

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤
8
چشم پزشکی برو و آزمایش خونم بده شاید کم خونی داری من 13-14 روز سرگیجه داشتم  از بچه های سایت خ ...

ممنونم عزیزم....من چند وقته درگیرم....میاد و میره امانمو بریده...

ممنون عزیزم...

خاهش 

انشاالله خوب بشی زودتر

1476
ممنونم عزیزم....من چند وقته درگیرم....میاد و میره امانمو بریده...

انشاءالله کامل خوب میشی برات انرژی مثبت میفرستم💖

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤
حتما چربی خونتو چک کن و کم خونی رو  مطمئن شو سینوسات عفونی نشده باشن  منم اینجوریم هیچکس ...

رفتیم دریا اومدیم بیرون من بعد از اون اینجور داغون شدم‌‌‌...۱سال درگیرم‌‌‌‌....هرچی تست دادم سالمه....مردم بخدا از این درد 

حتما چربی خونتو چک کن و کم خونی رو  مطمئن شو سینوسات عفونی نشده باشن  منم اینجوریم هیچکس ...

اتفاقا الان ۳روز صبح زود بیدار میشم یهو امروز اینجور شدم بعد مدتها....والا بدبختی همه علایم و دارم و دکتر میگه هیچی نی

رفتیم دریا اومدیم بیرون من بعد از اون اینجور داغون شدم‌‌‌...۱سال درگیرم‌‌‌‌....هرچی تست دادم سالمه.. ...

خیلی بده میدونم پیگیری کن و فعلا از دکتر یه قرص بگیر که حداقل عود کرد بخوری 

1457