2733
2734
عنوان

توروخدا راهنماییم کنید میخوام چادری بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 7248 بازدید | 74 پست

منم بی حجاب بودم وقتی ازدواج کردم چون شوهرم بدش میومد چادرسرم کردم همه تعجب میکردن میگفتن چیشده یهو مومن شدی توجه نمیکردم دیگه کم کم طبیعی شد 

ولی ارایشمو به اندازه میکنم لباس مد روز هم میپوشم چادرمم میپوشم قرار نیس چون چادر میخوای سرت کنی خودتو شبیه پیرزنا درس کنی خیلی از چادریام هستن که باچادرم خوشتیپن 

البته نه اون دخترایی که چادرملی میپوشن وموهاشونم بیرونه فرق کج میدن😂فاز اونا نمیدونم چیه یا نپوشن یا درس بپوشن

🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر هم تو تابستون سختته چادر جلابیب بخر زیرش با تاب بیا بیرون فقط یه روسری سرت کن اونقدر مزه میده از ...

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728

عزیزم منم همینطور بودم الان خداروشکر حدود ۸سال که چادر سرمیکنم

اول از همه باید رضایت خدا رو در نظر بگیری نه مردم اینطوری دیگه حرفهای مردم ازارت نمی‌ده و اتفاقا همین پوشش جدیدت باعث میشه ناخودآگاه دوستانت عوض بشن و این اصلا بد نیست و خود این دوستان اگر خوب باشن باعث پیشرفت تو اعتقادات مذهبیت میشن و باید روی رفتار و اخلاقت هم دقت بیشتری کنی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

اینم چادر جلابیب خیلی پوشیدست من تابستون ازین میپوشم زیرش فقط یه تاپ و شلوار و روسری همین 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
میدونم ولی میترسم پشیمون بشم کم بیارم تو تابسون چادر بپوشم ارایش نکنم موهامو بیرون نزارم عکس نگیرم ح ...

عزیزم کی گفته با چادر ادم زشت میشه!؟؟؟؟

اتفاقا انقده چادری ها خوشگلن ک نگو😍😍😍😍😍❤

خانم حضرت زهرا حافظت باشه عزیز جان!

تصیمیت فوق العاده باارزشه!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2740
اگر هم تو تابستون سختته چادر جلابیب بخر زیرش با تاب بیا بیرون فقط یه روسری سرت کن اونقدر مزه میده از ...

خیلی خوب چادرش با بچه هم آدم راحت😍

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اتفاقا من چیز خیلی زیادی از سرگذشت پیامبر و دین و اینجور چیزا ندارم علاقه هم دارم ولی نمیدونم کجا بر ...

اخه کتاب زیاده ولی باید دیر تاکید بر علمی بودنه و کسب اطلاعات یا حذابیت و تحریک احساسات.

مقلا کتابای سید مهدی شجاعی  احساسی و ادبی هستن.

یا اصلا کتاب صحیفه سجادیه امام سجاد واقعا عرفانی هست.‌مخصوصا ترجمه جواد فاضل و...

داستان راستان

اینا فان ترند ولی اگه حرفه ای بخوای باید چک‌کنم

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

دوستانی ک چادری نیستن و خوششون نمیاد خواهشا وارد این تاپیک نشن!!!!!

این بنده خدارو هم از تصمیمیش منصرف نکنن!!!

امیدوارم حداقل یکم رعایت کنن و ب حرفم توجه کنن!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
مرسی از راهنمایی هات عسل جان

فدات آخه چادر اینجوریام ک میگن سخت نیس خیلی راحته مخصوصا تو تابستون با جلابیب تو زمستون با عربی یا قاجاری خیلیم شیکه مخصوصا چادر عربی سنگ کاری شده

اتفاقا من چیز خیلی زیادی از سرگذشت پیامبر و دین و اینجور چیزا ندارم علاقه هم دارم ولی نمیدونم کجا بر ...

سلام عزیزم کتاب اسرار آل محمد رو بخون 

یا سرگذشت و زندگینامه ی افراد بزرگ و بخون تو اینترنت مثه ایت الله بهجت

بنظرم خدا و امام زمان دوستت داشتن که این فکر و تو دلت انداختن

که باحجاب بشی ،شاید یه کاری تو زندگیت کردی که اینجوری شده

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
2706