2733
2739
عنوان

توروخدا راهنماییم کنید میخوام چادری بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 7250 بازدید | 74 پست
عزیزم یهو نشه. اولا ک شاید پشیمون سه و بدتره. اول موهاش بذاره تو. بعد مانتوش درست کنه. کم کم رفتارش ...

اتفاقا من چیز خیلی زیادی از سرگذشت پیامبر و دین و اینجور چیزا ندارم علاقه هم دارم ولی نمیدونم کجا برم یا چه کتابی بخونم اگه کسی میدونه معرفی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم ولی میترسم پشیمون بشم کم بیارم تو تابسون چادر بپوشم ارایش نکنم موهامو بیرون نزارم عکس نگیرم ح ...

اولش یکم مسخرت میکنن ولی باید قوی باشی اهمیت ندی مگر بهشون وابسته ای که برای اونا زندگی کنی من خودم عمرا چادری بشم ابروی هر چی چادریو میبرم با پوشیدنش😁شبیه این گدا غربتی ها میپوشم 

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟

عزیزم اینکه چادر و میخای انتخاب کنی با خودته .. ولی با مانتو هم میشه سر و سنگین بود مانتوی بلند جلو بسته آرایش خیلی کم و مو پوشیده کامل زیر شال یا حجاب بزن زیر شال فعلا اینارو انجام بده بذار اطرافیان عادت کنن به پوششت بعد یهو چادر کن چون خودت از حرفاشون و نگاهاشون دلزده میشی

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2731
اتفاقا من چیز خیلی زیادی از سرگذشت پیامبر و دین و اینجور چیزا ندارم علاقه هم دارم ولی نمیدونم کجا بر ...

قرآن معجزه پیامبر هست ایشون با اینکه سواد نداشتند ولی قرآن رو نوشتند و خواندند و اگه بدونی کتابی هست به اسم لوح محفوظ که قرآن اول در اون کتاب وجود داشته بعد به پیامبر نازل شده 

اتفاقا من چیز خیلی زیادی از سرگذشت پیامبر و دین و اینجور چیزا ندارم علاقه هم دارم ولی نمیدونم کجا بر ...

بنظرم حجاب فقط چادر نیست, با پوشش مانتو هم ولی درست میتونی با حجاب باشی, من بعد ده سال الان چادر برام سخت شده, دلم میخواد بزارم کنار ولی سختمه از حرف مردم

2738

منم لنگه تو بودم عزیزم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
میدونم ولی میترسم پشیمون بشم کم بیارم تو تابسون چادر بپوشم ارایش نکنم موهامو بیرون نزارم عکس نگیرم ح ...

اگر اینجوری فکر میکنی پیشمون میشی عزیزم . اول از نطر روحی خودت رو آماده کن و چندتا دوست چادری بگیر. دوستات بعدا رو مخت میره 

💑

خانوم فاطمه زهرا مادر همه ی ماهستن 

مادر هر چقدر هم ک بچش بد باشه دوستش داره و کمکش میکنه

حضرت هم کمکت میده تا به خاسته های خوب برسی

کار سختی نیس بدون آرایش و بی آلایش باش 

یه چادر سبک راحت بخر ک اذیت نشی و با خودت عهد کن ک دیگه نمیخام مادرم ناراحت کنم

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

اولین دوستت باید خدا باشه و دوستایی ک بخاطر حجابت طردت کنن بدرد بخور نیستن میتونی چادر مدل دار بپوشی مثلا مدل ملائکه دانشجویی عربی با مانتو ها و روسری های خوشگل زیرش یهو آرایش رو کنار نزار مثلا در حد کرم پدر و ریمل و یه رژ خیلی خیلی کم رنگ بزن شیک ک باشی چادری بودن اتفاقا خیلی زیبا تره 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

اگر هم تو تابستون سختته چادر جلابیب بخر زیرش با تاب بیا بیرون فقط یه روسری سرت کن اونقدر مزه میده از زیر چادر باد میخوره همه گرمشونه ولی تو خنکی😄😄😄

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706