2703
2553

دوستان این تاپیک از طرف دوستمه 

(من یه دختر تقریبا بی حجابم که مانتو جلو باز میپوشم موهامم بیرونه ولی الان حالم خیلی بده با اینکه هیچ کردم از خانواده و فامیل ما مذهبی نیستن ولی من عاشق چادرم البته باید بگم لیاقت چادر حضرت زهرا رو ندارم چون ادم خیلی خوبی هم نیستم گناه های زیادی داشتم اما دلم میخواد توبه کنم دلم میخواد با حجاب شم عموم به خاطر ما شهید شد ناراحتم که من اینجوریم از طرفی روم نمیشه نمیدونم چجور باید رفتار کنم از کجا شروع کنم از نگاهای بقیه میترسم اینکه چطوری این مدت بی حجاب بودم یهویی باحجاب بشم نمیدونم چیکار کنم دو دلم ولی علاقم به چادر بیشتر اما یه سری شک  و تردید ها حالمو بد کرده دودلم کرده کمکم کنید تورخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول از روسری شل شروع کن بعد روسری سفت بعد که عادت کردن چادرم اضافه کن 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2720

حق داری عزیزم ترس داشته باشی ولی کاری انجام بده که دوست داری به بقیه اهمیت نده اگرم چادری بودی و‌میخواستی بی حجاب بشی‌ نظرم همین بود 

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟

عزیزم یهو نشه. اولا ک شاید پشیمون سه و بدتره. اول موهاش بذاره تو. بعد مانتوش درست کنه. کم کم رفتارش در شان چادر کنه و در نهایت مراکز مذهبی سر کنه تا دیگران عادت کنن. و خلاصه اسه اسه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2714
حق داری عزیزم ترس داشته باشی ولی کاری انجام بده که دوست داری به بقیه اهمیت نده اگرم چادری بودی و‌میخ ...

میدونم ولی میترسم پشیمون بشم کم بیارم تو تابسون چادر بپوشم ارایش نکنم موهامو بیرون نزارم عکس نگیرم حس میکنم با چادر زشت میشم ولی همه میگن خوشکل میشی دلم میخواد چادری بشم تسی نگاه نکنه کسی جرات نکنه متلک بگه وقتی متلک میگن حالم بد میشه و متاسفانه همه دوستام از چادر متنفرن نمیدونم چیکار کنم فکر میکنم تنهایی خیلی بهتر باشه نه؟

بهتره اول از همون مانتوی باحجاب شروع کنی و بعد موهاتو بپوشونی بعد کم کم چادری شو بنظرم چادر ملی بهتره تا ساده من خودم خیلی وقته چادر هستم و از چادر ملی استفاده میکنم هم شیک تره هم نیاز به جموجور کردن نداره چون تاحالا چادر نپوشیدین ملی مناسب تره

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست / انقدر سیر بخند که ندانی غم چیست

منم مجردی آزاد بودم

بعد ازدواج چون شوهرم دوست داشت چادر سر کردم

اینقدر در و همسایه و دوست و آشنا ...بهم متلک گفتن و مسخره ام کردن که گزاشتم کنار 

الان دیگ چادر نمی زارم ولی خوب با مانتو رعایت میکنم مث مجردی نمیگردم

💑

از لباسای بسته تر استفاده کن ، بلند تر، پوشیده تر.. و بعد به چادر ساده برس. از این چادرا که حاشیه زیبا داره، با روسری های رنگی و شیک. ♥

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706