2733
2734
عنوان

توروخدا راهنماییم کنید میخوام چادری بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 7248 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم کتاب اسرار آل محمد رو بخون  یا سرگذشت و زندگینامه ی افراد بزرگ و بخون تو اینترنت مث ...

سلام من تصمیم ب چادر دارم همسر بهم گفته سرم کنم ولی خانوادم مسخرم میکنن😔من خودم دوستدارم چادرو ولی ب دلم افتاده سرم کنم

یعنی امام زمان منو دعوت کرده

لطفا یچی بگین دلم گرم بشه

من اصلا چیزی به نام چادر نداشتم تازه ادم لجبازی هم بودم زیر بار حرف زور نمیرفتم هر چی بهمم میگفتن چا ...

خوش باحالتون برای منم دعا کنید تا ب مقام شما برسم قصد چادر سرکردن دارم دلی خانوادم مخالف هستن خودم دوست دارم راهنماییم کنید ممنونم😔🙇🙇🌹

2731
خانوم فاطمه زهرا مادر همه ی ماهستن  مادر هر چقدر هم ک بچش بد باشه دوستش داره و کمکش میکنه حضر ...

یا قاطمه زهرا دیگه نمی خوام‌ناراحتت کنم کمکم‌کن تا بتونم راهتو ادامه بدم😔🙇لطفا کمکم‌ کن 

خوش باحالتون برای منم دعا کنید تا ب مقام شما برسم قصد چادر سرکردن دارم دلی خانوادم مخالف هستن خودم د ...

من جایگاهی ندارم عزیز دلم گاهی میگم لیاقت هم ندارم ولی خب دوسش دارم به علاقه خودت توجه کن بمن خیلی اصرار کردن بپوشم نپوشیدم تا روزی که خودم پی بردم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
خدا بهم نگاه کنه منم مثل شما بشم

قربونت بشم انشاالله مثل حضرت زهرا بشین من که خوب نیستم

فدات شم الان خدا بهت نگاه کرده که اینطور دوست داری چادر سر کنی تلاشت رو بیشتر کن و به خانوادت در کمال احترام اصرار کن برای پوشش چادر تا قبل اینکه راضی بشن با مانتو مناسب حجابت رو رعایت کن انشاالله به زودی چادر سر میکنی

منم خانوادم راضی نمیشدن و شش ماه طول کشید تا راضی بشن توی اون مدت سعی میکردم پوششم مناسب باشه هد و ساق دست هم میذاشتم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2740
سلام من تصمیم ب چادر دارم همسر بهم گفته سرم کنم ولی خانوادم مسخرم میکنن😔من خودم دوستدارم چادرو ولی ...

الهی فدات شم توجه نکن به تمسخر بقیه حواست باشه رضای خدا و معصومین رو فقط در نظر بگیر خداروشکر که همسرت موافق و به خاطر همین کارت خیلی راحته فقط باید با تمام وجودت تصمیمت رو بگیری انشاالله حضرت زهرا کمکت کنه گلم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من معذرت میخوام اینجوری میگما ولی اگه دختره توجه طلبی هستی سرت نکن چون چادرکه سرت میکنی هرکسی بهت گ ...

اتفاقا بر عکس تو شهرما چون من به شخصه تاحالا دختر جوان چادری ندیدم و وقتی که سال پیش شروع کردم به پوشیدن خیلی جلب توجه شد. 

2706