1920
1924
عنوان

نایب برای چله عاشورا

128 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من تصمیم دارم چله عاشورا آیت الله حق شناس شروع کنم بخونم.زمانی که پری بشم باید نایب بگیریم.اگر کسی چله عاشورا برداشته زمانی که نمیتونه بخونه من براش میخونم و زمانی که من نتونستم بخونم شما برام بخونید.حالا کسی هست نایب بشه؟

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دورت کی هست ؟ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
یکم سخته.تقریبا یک ساعت طول میکشه

حاجتی ازش گرفتی؟ من خیلی دوست دارم که بگیرم فقط به قول معروف دنبال پایه میگردم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
1911
یعنی چی؟

منظورم اینکه که کی پریود میشی تاریخشو میگم ... همزمان با من نباشه بتونیم نائب هم بشیم😂

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
حاجتی ازش گرفتی؟ من خیلی دوست دارم که بگیرم فقط به قول معروف دنبال پایه میگردم

آره تا حالا ۳مرتبه برداشتم.حاجت گرفتم.ماه گذشته برداشتم برای بچه دار شدن ولی هنوز حاجت نگرفتم میخوام دوباره شروع کنم.

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره تا حالا ۳مرتبه برداشتم.حاجت گرفتم.ماه گذشته برداشتم برای بچه دار شدن ولی هنوز حاجت نگرفتم میخوام ...

فقط بگو که چطوریه که با هم شروع کنیم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
1826
آره تا حالا ۳مرتبه برداشتم.حاجت گرفتم.ماه گذشته برداشتم برای بچه دار شدن ولی هنوز حاجت نگرفتم میخوام ...

شرایطشو خوندم هر روز چقدر طول میکشه کل اعمال؟

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
یک ساعت

میشه کل چله رو  کسی به نیتم انجام بده ؟

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
1918