2737
2739
عنوان

ماساژ دادن همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 55848 بازدید | 164 پست
شوهرت داره دروغ میگه. من ماساژ نمیدم. بعد شوهرت از کجا میدونه همه زنها . شوهرشونو ماساژ میدن؟؟

وای چقدر خندیدم 

همینو بگو

منظورش اینه انقدر یعنی کار روتینیه که همه انجام میدن مثل غذا پختن و کارهای خونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد تازه وقتی ماساژ ش میدم میخنده میگه نگفتم ناز کن گفتم ماساژ بده  حالا من همه زورم و زدم و د ...

وای گفتی 

کلا بعضی وقتا همسرم ازمن یه انتظاراتی داره انگار رفیق سرباریشم مثلا موقع کار فنی تو خونه انگار من شاگردشم همچین انتظار داره من تند تند وسایلو بدم دستش 😳

بهش میگم عزیزم‌من خانممم ها این کارو نمیتونم میگه نه قابلیتهای خودتو دست کم نگیر 🤨

2742
منظورم اینه که یه شب شما ماساژ بدی یه شب همسر محترم😍😍😍

آها

اینم فکر خوبیه ها 

گرچه من خیلی علاقه ندارم ولی بی میلم نیستم 

اینجوری شاید من به مرور خوشم بیاد 

اونم به هر حال هر چند بار یه دفعه ماساژش میگیره

2740

شوهره منم😍ینی بعضی وقتا میگ میشه همینجور تا بخابم ماساژم بدی؟هربارم میگ خیلیییی وقته ماساژم ندادیا.منم ملساژش میدم دیگهه

🍃هرچی خُدا بخواد،خُدا که بد نمیخواد🍃
من حتی کنارشم نمیشینم بیشتر چند دقیقه ظرفیت نداره. یعنی دارم افسردگی میگیرم. از بس که همش خواب 7ونیم ...

من متوجه نشدم یعنی چی بیشتر از ده دقیقه ظرفست نداره یعنی خوابش میگیره ؟

میدونی چیه بدبختی روزای تعطیل همینه مثلا عیدا که میشه از 1فروذدین تا 24 فروردین تعطیلن. این مدت همش ...

برنامه های هیجان انگیز یا رمانتیک بچین 

حتی اگه شده یه روز در هفته 

نزار از هم دور بشین 

2706