2737
2734
عنوان

ماساژ دادن همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 55718 بازدید | 164 پست
برنامه های هیجان انگیز یا رمانتیک بچین  حتی اگه شده یه روز در هفته  نزار از هم دور بشین& ...

من برنامه زیاد دارم و خیلی هم شادم و سرزنده ولی وقتی همش خوابه چکار کنم جرئتم ندارم صداش کنم اگه صداش بزنم واویلا میشه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله همیشه خندان باشی.  یادم نمید دفعه آخر کی خندیدم.

عزیز دلم

انشالله خدا دلتو شاد کنه 

باور کن همه گرفتارن 

خود منو ببینی میگی از این بی غم تر نیست

درحالیکه مادرم بیماره من تک فرزندم پیش ماست از اول ازدواجم با مابوده

خودمو همسرم که خدا خیرش بده بهش رسیدگی میکنیم

واسه بچه دار نشدنم که کلی عصه میخورم

وخیلی جیزهای دیگه

2728
واسه ماساژ وابسته شه ؟ اتفاقا من میگم ادمو واسه خودش بخوان بهتره 

ادم خودشم حالش خوب میشه وقتی همسرشو لمس میکنه .تماس کلا باعث ازاد شدن هورمون های زیادیمیشه .من که خودمم خیلی دوس دارم .ادم واسه خودش بخوان انوقت مام نباید از همسرمون پول بخوایم و مردا نباید به خانماشو پول بدن بگن من و واسه خودم بخواه 

ادم خودشم حالش خوب میشه وقتی همسرشو لمس میکنه .تماس کلا باعث ازاد شدن هورمون های زیادیمیشه .من که خو ...

لمس کردن و در آغوش کشیدن با ماساژ فرق داره بله اونو موافقم که باید بین ذوجین خیلی باشه 

نه تنها در خفا بلکه خیلی جاها مثلا موقع پیاده روی دست همو بگیرن

در کنار هم مینشینن دست روی دوش هم بزارن و موقع استقبال و بدرقه همو بغل کنن و ببوسن  خیلی چیزهای دیگه 

2738

به شوهرت بگو عزیزم تو مردی و من زنم ،تو باید با روغن بدن منو ماساژ بدی همه نقاط بدنمو و نقاط حساس و بیشتر و منو اماده حمله بکنی ،شوهر بیچاره هم فقط اونجاشو با روغن بدن ماساژ بده چون برای خودت خوبه و تقسیم کار کنین ،ماساژ که خوبه ،ولی شوهرت باید تورو ماساژ بده و انگار اشتباه حالی شده 

شوهر منم یه مدت هی هرروز میگفت. منم لاجون

یه مرکز ماساژی پیدا کردم قیمتاش خوب بود، ماساژ در منزل رو اون موقع 100 تومن میگرفت. 

هفته ای یه بار یه ماسور میومد ماساژش میداد، دیگه از سرش افتاد

اگه تهرانید فکر کنم به دردتون بخوره 

آرامکده طراوت جوانی https://aramkadehtaravatjavani.com/

چ اشکال داره خوب دوس داره انجام بده 

آخه هر روز دوست داره 

صبح پاشدم خوابالو میگه ماساژ میدی؟

شب خواب منو ربوده 😂 میگه ماساژ میدی؟

بین این دو زمان هم هر وقت رد بشم از کنارش میگه 

2706