2737
2734
عنوان

مامانای شاغل بیاین

76 بازدید | 10 پست

سلام به همه خوبین شما بچه هاتون رو کجا گذاشتین رفتین سر کار من سر دخترم پرستار داشتم و مطمئن بود واقعا بعدشم خواهرم ی مدت نگهداری کرد الان خواهرم دیگه نمی تونه و پرستارشم میگه مادر خودم مریضه نمیرسم پرستارش آشنا بود و سخته به کسی دگ اطمینان کردن کی بچش رو مهد برده و راضی بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بزارش مهدبراش سرویس بگیرموقع تعطیلی بیارنش پیش خودت بایکی ازمربیهاهم دوست شویه مقداربیشتربدش که حواسش به سوارشدن دخترت به سرویس باشه

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
پرستار بگیر بره دنبالش ببره خونه دیگه ولی موضوع اطمینانه من چندددد سال این کارو کردم طرف مطمئن بود ...

منم پرستارم عالی بود اما چه کنم نمیتونه بیاد به هیشکی اعتماد ندارم مسیر محل کارم هم دوره دارم دیوونه میشم

بزارش مهدبراش سرویس بگیرموقع تعطیلی بیارنش پیش خودت بایکی ازمربیهاهم دوست شویه مقداربیشتربدش که حواس ...

شش ماهشه پسرم دخترم هم ظهرا میره پیش و یک نفر رو میخاد برای مراقبت

2738

یه نفربهم گفت حوزه های علمیه یابهزیستی خانواده های مناسب جهت این کاردارندیه سربزن پسرت خیلی کوچیکه توخونه بمونه دیگه مریضیش کمتره ساعت کارخودت چطوریه شایددخترت روبیشترنگه دارن خودت برسی

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
منم پرستارم عالی بود اما چه کنم نمیتونه بیاد به هیشکی اعتماد ندارم مسیر محل کارم هم دوره دارم دیوونه ...

عزیزم با همه وجودم میفهممت

چکار میشه کرد

هیچ امکاناتی و هیچ امتیازی به مادرا نمیدن

همچین که 20 سال کار کرد میتونه بازنشسته بشه

درست وقتی بچه از آب و گل در میاد

کاش تو سالهای پایین بچه ها میشد زودتر بریم خونه و سالهای پایانی خدمت جبرانش میکردن

خلاصه زیاد رنج کشیدم

تا 13 سال اینا یه دفعه بچه مستقل میشه و تقریبا با خیال راحت تری میشه جابجاش کرد و تنها گذاشت و...

واسه همینه شاغل شدن زنها اینقدر دشمن داره تو جامعه درحالیکه با یک سری برنامه ها میشه خیلی کمکشون کرد

تایم پیش دبستانی و دبستان با ساعت کار کارمندا نمیدونم چرا یکی نیست

after school h باید داشتن کوووووو تا اینا مث آدم فکر کنن