2733
2734
عنوان

دوستای نی نی سایتی و همدل ختم برای شفا خداخیرتون بده بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 100 پست
مرسی نهال عزیزم استاتر برات خوندم شمام برای پدر من دعا کنین❤❤

ب روی چشم اگه لایق باشم حتما

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
میخونم عزیزم تو هم دعام کن

ممنونم ان شاالله خدا بهترینها رو برات رقم بزنه عزیزم

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

7تاحمد خوندم

انشالله بزودی خدامعجزه کنه و شفا بگیرن✳️✳️✳️

برای سلامتی نی نی های توی دلم یه دونه صلوات میفرستین انشالله هزار برابرش به خودت برسه🙏❣️اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم❣️
@گل_آفتابگردان     @عاطیatijoon     @aynaaz     @خوشبخت۸ ...

❤❤❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2731

ایشالله که بهتر باشه ❤❤❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
@مالکوم___     @golfam54     گلفامم ک اشتباه صدا زدی دخترم

ممنون ميخونم 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
7تاحمد خوندم انشالله بزودی خدامعجزه کنه و شفا بگیرن✳️✳️✳️

مرسی مامان خانم گل❤

2740
اینم پیام دوست عزیزم ک پدرش تو بستر بیماریه بابامو بردن تهران برای درمان 😭😭فعلا که اواره ...

منم ۱۰ تا میخونم خودت ک میدونی تو نیتم شفای خیر دامادمون هم هست😔

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
۱۰ تا خوندم استارتر  خداوند شفای عاجل بهشون عطا کنه 🤗🌹

فـدات عزیزم خدا عوضت بده❤

2706