2733
2734
عنوان

دوستای نی نی سایتی و همدل ختم برای شفا خداخیرتون بده بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 100 پست
مرسی نهال عزیزم استاتر برات خوندم شمام برای پدر من دعا کنین❤❤

ب روی چشم اگه لایق باشم حتما

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
میخونم عزیزم تو هم دعام کن

ممنونم ان شاالله خدا بهترینها رو برات رقم بزنه عزیزم

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

7تاحمد خوندم

انشالله بزودی خدامعجزه کنه و شفا بگیرن✳️✳️✳️

برای سلامتی نی نی های توی دلم یه دونه صلوات میفرستین انشالله هزار برابرش به خودت برسه🙏❣️اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم❣️
@گل_آفتابگردان     @عاطیatijoon     @aynaaz     @خوشبخت۸ ...

❤❤❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2742

ایشالله که بهتر باشه ❤❤❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
@مالکوم___     @golfam54     گلفامم ک اشتباه صدا زدی دخترم

ممنون ميخونم 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
7تاحمد خوندم انشالله بزودی خدامعجزه کنه و شفا بگیرن✳️✳️✳️

مرسی مامان خانم گل❤

2740
اینم پیام دوست عزیزم ک پدرش تو بستر بیماریه بابامو بردن تهران برای درمان 😭😭فعلا که اواره ...

منم ۱۰ تا میخونم خودت ک میدونی تو نیتم شفای خیر دامادمون هم هست😔

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
۱۰ تا خوندم استارتر  خداوند شفای عاجل بهشون عطا کنه 🤗🌹

فـدات عزیزم خدا عوضت بده❤

2706