2737
2739
عنوان

چطور موهامو پرپشت کنم؟ دیگه دارم کچل میشم😥👧

| مشاهده متن کامل بحث + 5809 بازدید | 179 پست

توفکر بودم تاپیک بزنم واسه ریزش مو. والا میگن تخم شنبلیله میتونه کمک کنه ولی ممکنه بهت نسازه و بریزونه. دیشب زدم صب رفتم حمام کلی مو ریخت. بعدم ارایشگر برات با مو اضافه کار میکنه. برا ی شب اینهمه تلاش لازم نیس

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دارم کچل میشم

چکار کنیم؟ 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

منم خیلی موهام کم پشته، الانم رفتم فر کردم که حجم بگیره یکم ظاهرش، که البته خیلی ام راضی نیستم،ولی هفته ای یه بار زرده تخم مرغ و روغن زیتون و قاطی میکنم می‌مالم سرم بعد یه ساعت میشورم،هرشب زینک سولفات میخورم، پودر جوانه گندمم میریزم تو ماستم با وعده های غذاییم میخورم،امیدوارم تاثیرشو بذاره😔

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
2738
چی هست؟🤔 شنیدم دقیقا نمیدونم چیه

اکستنشن مو دیگه

فتاحی همه تبلیغات اینستا رو گرفته

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
توفکر بودم تاپیک بزنم واسه ریزش مو. والا میگن تخم شنبلیله میتونه کمک کنه ولی ممکنه بهت نسازه و بریزو ...

واسه ریزش قرص زینک پلاس خارجی بخور عالیه

حنا هم خیلی موثره موهارو محکم میکنه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بروتواین پیج از ریشه یاد دادا مشکلات مو رو حل کنی..

خودم پلیکیستیک و ریزش ارثی داشته خودشو درمان کرده موهاش کاملا خوب شده..الان فک کنن خیلیا میشناسنش

haircare_sogand

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706