2733
2739
عنوان

چطور موهامو پرپشت کنم؟ دیگه دارم کچل میشم😥👧

| مشاهده متن کامل بحث + 5810 بازدید | 179 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واسه ریزش قرص زینک پلاس خارجی بخور عالیه حنا هم خیلی موثره موهارو محکم میکنه

حنا قبلا گذاشتم وحشتناک میریزه. کلا ماسکا باید بهت بسازن وگرنه بدتر میریزونن

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
این دیگه چیه؟🤔

چندنوع ويتامين مخصوص مو هست كه به كف سر مستقيم تزريق ميشه

تقريبا هر تار مو ٤ برابر ضخيم تر ميشه

من كردم راضيم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2728
شمانمیخوادکاری کنی

پس تو هم قول بده کاری نکنی

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
2740
چی هست؟🤔 شنیدم دقیقا نمیدونم چیه

عزیزم وصل کردن مو به موهای خودت هست اکستنشن که هم موی طبیعی هست هم موی مصنوعی 

که با روش های رینگ و چسب و ...وصل میشه به موهای خودت

ک فک‌کنم اگر برا عروسیت بخای سریع موهات بلند شه باید اکستنشن کنی

نه لطفا نه انجام بدید نه توصیه کنید، اکستنشن باعث طاسی سر میشه

اره موها رو می‌کشه ریزش مو شدید میاره شنیدم

خودمم انجام ندادم

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
توفکر بودم تاپیک بزنم واسه ریزش مو. والا میگن تخم شنبلیله میتونه کمک کنه ولی ممکنه بهت نسازه و بریزو ...

اصلا از چیزای مصنوعی متنفرم.موی مصنوعی ناخن مصنوعی.😣

کلا دوست دارم موهام پرپشت بشه

خوب شد که واسه تخم شنبلیله گفتی.مرسی

بروتواین پیج از ریشه یاد دادا مشکلات مو رو حل کنی.. خودم پلیکیستیک و ریزش ارثی داشته خودشو درمان کر ...

من فالوورشم. ولی ندیدم جایی واضخ بگه خودش چکار کرده ک

2706