2410
2553
عنوان

چطور موهامو پرپشت کنم؟ دیگه دارم کچل میشم😥👧

| مشاهده متن کامل بحث + 5724 بازدید | 179 پست

توفکر بودم تاپیک بزنم واسه ریزش مو. والا میگن تخم شنبلیله میتونه کمک کنه ولی ممکنه بهت نسازه و بریزونه. دیشب زدم صب رفتم حمام کلی مو ریخت. بعدم ارایشگر برات با مو اضافه کار میکنه. برا ی شب اینهمه تلاش لازم نیس

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم دارم کچل میشم

چکار کنیم؟ 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

منم خیلی موهام کم پشته، الانم رفتم فر کردم که حجم بگیره یکم ظاهرش، که البته خیلی ام راضی نیستم،ولی هفته ای یه بار زرده تخم مرغ و روغن زیتون و قاطی میکنم می‌مالم سرم بعد یه ساعت میشورم،هرشب زینک سولفات میخورم، پودر جوانه گندمم میریزم تو ماستم با وعده های غذاییم میخورم،امیدوارم تاثیرشو بذاره😔

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
2714
چی هست؟🤔 شنیدم دقیقا نمیدونم چیه

اکستنشن مو دیگه

فتاحی همه تبلیغات اینستا رو گرفته

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
توفکر بودم تاپیک بزنم واسه ریزش مو. والا میگن تخم شنبلیله میتونه کمک کنه ولی ممکنه بهت نسازه و بریزو ...

واسه ریزش قرص زینک پلاس خارجی بخور عالیه

حنا هم خیلی موثره موهارو محکم میکنه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بروتواین پیج از ریشه یاد دادا مشکلات مو رو حل کنی..

خودم پلیکیستیک و ریزش ارثی داشته خودشو درمان کرده موهاش کاملا خوب شده..الان فک کنن خیلیا میشناسنش

haircare_sogand

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706