2733
2739
عنوان

ناامیدم

78 بازدید | 5 پست

توروخدابگیداینجا کسی بوده که روز ۱۴ پریود فولیکول ۱۱ داشته باشه وبعدا باردارشده باشه؟؟

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤

وای عزیزم اصلا بهش فکر نکن چرا به خودت استرس میدی اگه بیخیال شی و خدا بخواد با همین فولیکول هم میتونی باردار بشی ولی اگه استرس داشته باشی هورمونات بهم میخوره و نمیشی

انسانیت کامل ترین دین
وای عزیزم اصلا بهش فکر نکن چرا به خودت استرس میدی اگه بیخیال شی و خدا بخواد با همین فولیکول هم میتون ...

نمیدونم خیلی نگرانم ومنتظر😔

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی خیلی عاشق بچه ام تصوراینکه نتونم مادربشم دیوونم میکنه😔

2731
من خیلی خیلی عاشق بچه ام تصوراینکه نتونم مادربشم دیوونم میکنه😔

میتونی خواهرم. من بعد سه سال مادر شدم با وجود این که فقط یه لوله داشتم پلی کیستیک هم بودم با تنبلی تخمدان که بدون دارو اصلا فولیکول نداشتم ولی درست همون ماه که کلا بیخیال شدم باردار شدم

انسانیت کامل ترین دین
میتونی خواهرم. من بعد سه سال مادر شدم با وجود این که فقط یه لوله داشتم پلی کیستیک هم بودم با تنبلی ت ...

وااای عزیزم خداراشکر.خداحفظش کنه واست.توکل بخدا