2737
2739
عنوان

چجوری خوشتیپ باشم

301 بازدید | 24 پست

تازگیا مثل پنجاه ساله هاشدم دیروز حس خوبی نسبت به خودم نداشتم .من با حجاب هستم تو شهر خودم هم باید چادر سر کنم .بیاین راهنمایی کنین از روسری تا کفش و جوراب و رنگ لباس...تازگیا گیره روسری هم میزنم فکر کنم سنمو میبره بالا

من خدا را دارم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوش تیپی خرج داره.

الان هر چیز خوشگل و خوش جنسی گرونه.

جنس بی کیفیت می گیری توی آفتاب و با یه بار شستشو خراب میشه

اگه می تونی کمی بیشتر هزینه کن.

من متاسفانه وسع مالیم نمیرسه. 

خودم چادریم....روسری رنگهای شاد و طرحدار...کفشهای پاشنه بلند نپوشششششش با چادر....کیف و کفشهای ساده ولی خوشگل...مانتوهای مدرن کوتاه و بلند هم فرق نداره اما شیک ک طرح آستینش شبیه طرح روسری باشه یا رنگش نزدیک رنگ روسری

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2740

با چادر دمپا و خیلی گشاد نپوش

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
آخه اضافه وزنم دارم قدم ۱۶۰فکر نکنم دمپا مناسب باشه

چنين عربي لا روسري حرير يا ساتن لبناني ببند كيفت هم زير چادر نباشه به عطر خوب 

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫

منم مجبورم وقتی میرم شهرستان چادر سر کنم ...اول اصلا گیره استفاده نکن سن میبره بالا ....از شال هم زیر چادر استفاده نکن بد میشه روسری های خوشگل و رنگی بگیر ..برای اینکه روسریت سرت قشنگ وایسه تلق روسری بگیر...مانتو بلند اصلا زیر چادر نپوش سعی کن از زانو یا بالای زانو بگیری(هرچند الا بلند مده)شلوار دمپا و نود و یا جوراب شلواری  اینا اصلا نپوش...با چادر فقط شلوار راسته نه تنگ نه گشاد خوشگل میشه 

اگه چادر ملی سر میکنی باهاش کفش اسپرت سیاه و یا طوسی ست کن قشنگ میشه 

اگرم از این چادرای معمولی سرمیکنی بابت و کفش های راحتی قشنگ میشه 

و اینکه اصلا چادرتو شل و ول ..ول نکن جم و جور باش

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

یادم رف با چادر چون مانتو اینا زیاد مشخص نیس کیف و کفشتو ست های خوشگل و یکم قیمتی بگیر ....قشنگ میشه

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2706