1345
1363

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

من بودم میرفتم اما باز بستگی به رفتار شوهرت داره

ناراحت نشه بگه من دو روز خونه ام تو پامیشی میری اینور اونور

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
1350

برو.....

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

کلاسش که مادام العمر نیس چند جلسه اس دیگه خصوصا که رایگانه زود تمومش میکنن

کلیپ اصلا کلاس حضوری نمیشه اونجا اشکالاتو هم رفع میکنی

مردا هم بدشون نمیاد خانومشون هنرای مختلف بلد باشه

منم واسه همین گیر کردم

برو و بدون هر چی برا خودت برنامه های مختلف داشته باشی ارزشمندتر میشی یساعت توروزهست برو حالا ۲۴ساعت ورددل شوهر باشی تهش چی میشه زودتر روتون بهم وامیشه

1226
کلاسش که مادام العمر نیس چند جلسه اس دیگه خصوصا که رایگانه زود تمومش میکنن کلیپ اصلا کلاس حضوری نمی ...

اخه ما چندماه دیگه بیشتر تو عقد نیستیم

بعدش دیگه میریم خونه خودمون

برو☺️

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام عليك يا جدا يا ابا عبدالله الحسين(ع)    🏴                 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ 

خب از خودش بپرس ما چی بگیم ما که شوهرتو نمیشناسیم

ازش بپرس نظرش چیه میتونی یه ساعته بری و برگردی ؟

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
1364