2737
2739
عنوان

تصمیم گرفتم با همسرم صحبت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طرف فک کرده ایشون قصدخیانت دارن ولی این اقامیخان ثابت کنن ک ازاوناش نیس.ولی اقای محترم همسرشمامشکلش اینه ک روحیش مردانه هس اخه ظرف میشکنه شمابرعکسین چرا؟؟
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2731
کار خیلی درستیو انجام میدی هر مردی هم اینکارو نمیکنه خوبه که به اشتباهت پی بردی نگران نباش خانما خیلیم همه چیزو سخت نمیگرن البته قطعا ناراحت میشه خودتم اماده کن که اگه بحثتون بالا گرفت شما کوتاه بیای چون مقصری
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!
2740
چطوردلش اومدظرفای نازنینشوبشکنه؟
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
مرد غلط میکنه ظرف بشکنه همچین میگین انگار مردا حق دارن ظرف بشکنن خیلی خیلی بیخود میکنن ایش
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
صحبت کردن بهترینه.اگه میخوای مسخرش کنی .نه .اما اگه میخوای خوشبختش کنی باهاش حرف بزن و کاری کن بهت اعتماد کنه.امیدوارم موفق بشی.اینو بدون اگه اشکشو در بیاری خدا بی جواب نمیزاره
خدایا شکرت.دوستای منم به حاجتاشون برسون......آمین
2706