2737
2734
عنوان

تصمیم گرفتم با همسرم صحبت کنم

1341 بازدید | 185 پست
سلام، صبح یه تاپیک زدم و ازخیانت به همسرم و پیشنهاد دوستی از طرف همکار خانم توی شرکتم گفتم، متاسفانه بدلیل بی احترامی بعضی از خانم ها تاپیکم حذف شد، شاید خیلی ها هم خونده باشن تاپیک صبح مو برای همین خواستم تصمیمی که گرفتم و بگم تا ازتون کمک بگیرم، میخوام با همسرم درباره مشکلات زندگیمون بصورت کاملا جدی صحبت کنم و ازش بخوام مشاوره بریم اینجوری همکار خانم من هم متوجه میشن که همه دنبال خیانت و دوستی با شخص دیگه ایی بجزهمسرانشون نیستن. فقط خدا کنه امشب داد و بیداد راه نندازه و شروع به شکستن وسایل خونه نکنه...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
میخای بهش بگی خیانت کردی؟؟؟
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2740
مگه این کاربره، آقا نیست!!!؟ میخاد با خانومش صحبت کنه
خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید
توپسری یادختر؟
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2706