2733
2734

سلام به همتون.دوستای گلم من دوتا خواهرشوهر دارم ک انگار هووشونم ن زن داداش هرچی بخرم زشته بی کلاسه قدیمیه همه از من خوشگلترن و و و و و و کلا خیلی باهام خوب نیستن بعد یکیش متاهله یکی مجرد متاهله اومده بود خونه باباش شام دعوتش کردم مجرده هم باش اومد(اینم بگم وقتی میان خونه خودم انگار مادرمن اینقد خوب و مهربونن )بخدا اینقد خوب پذیرایی کردم گفتم بیخیالش انتظار داره خونه برادرشه بزار بهش خوش بگذره یه شله

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدشم تو اشپزخونه بودم اومدم دیدم در کمدم باز کردن لباسام ریختن بیرون هرکی برا خودش برمیداره مانتومو مجرده برد متاهله هم شالم ک خریده بودم 95 تومن خودمم دلم نمیومد بپوشمش

2731

بعد هیچی نگفتم دوباره گفت غزل یه کرم پودر بهم بده عروسی داریم چون نمیزنم زیاد نمیخام بخرم یکی بهش دادم گاش اصلی خریده بودم 75 2بار ازش زده بودم اون کی گفت این ویکتوریا هم بده من چون من گاش نمیزنم😪

2738

بخدا بازم چیزی نگفتم گفتم عیب نداره حالا دیشب میرم خونه پدرشوهرم خواهرشوهرم گف غزل راستی رژلبتو او شب اوردم بهت نگفتم اصلا خوابم نمیبرد شبا گفتم بهت بگم 

دیگه زیادی مهربون بازی دراوردی😐

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

حالا نطمئنم ک نمیخاسته بگه هم چون وسایلاش ریخته بود تو اتاق داشت ارایش میکرد منم اونجا بودم دیدمش فک کردم مشابهشه یعنی بقران فکرشم نمیکرده بعد گفت منم هیچ نگفتم بخدا 

دیگه زیادی مهربون بازی دراوردی😐

اصلا بخدا نمیدونم چی بگم بقران خواهرم میاد خونم دست به یه چیم نمیزنه کلا ندیدم تا حالا ادم اینجوری 

من 19سالمه اونا یکی 26 یکی 31 اصلا نمیتونم بهشون حرف بزنم