2733
2739
عنوان

چجوری به خواهرشوهرم بگم بدون اجازم چیزی نبره

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 41 پست
زیادی رعایت میکنی عزیزم باید جوابشونو بدی

چی بگم

بخدا نمیدونم هنگم کلا

باز دوباره اونقد زرنگن جلو شوهرم و تو رو طوری رفتار میکنن ک...😭شما خواهرانه راهنمایم کن اخه چی بگم😓

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خوشبحالت  شوهرم من معاف از این چیزاس تازه بگمم میگه تو برا یه رژلبی تو فلانی و...😪

مشکل رژ لب نیست مشکل اینه که به اجازه دست به وسایل آدم می زنند

اگه می بینی جواب نمی ده سعی کن وسایل تو از دم دست جمع کنی و در کمدت رو قفل کنی

من خودم چون حساسم دارم حرص می خورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل رژ لب نیست مشکل اینه که به اجازه دست به وسایل آدم می زنند اگه می بینی جواب نمی ده سعی کن وسایل ...

بخدا اصلا برام مهم نیس رژلب اگ بخودم میگف میدادم بهش تازه اون رژو اصلا دوس نداشتم ولی هرچی باشه بدم میاد اصلا شاید من یه چی تو کمدم دارم دوس ندارم ببین بخدا شب و روز اونقد تو فکرج ک نگو 

حالا میخام رفتم خونشون وقتی کنار همیم بهش بگم ک 

....حان هروقت از یه چیزیم خوشت اومدبه خودم بگو شاید خودم بیشتر خوشم میاد ک خریدم شاید اصلا مال خودم نباشه ولی اگ بهم بگی حداقلش نمونه اشو برات میخرم بعدم بگم اصلا برا اون رژلبه نیستما اون اصلا مهم نیست کلا میگم بهت 

مثلا دلم نمیخاد عادت کنی من ک کار ندارم حالا هرجور راحتی ولی شاید تو از رو راحتی اینکارو کردی ولی این شخصیت ادمو میرسونخ من میشناسمت شاید یکی دیگه یه برداشت دیگه ازت بکنه

2728
چی بگم بخدا نمیدونم هنگم کلا باز دوباره اونقد زرنگن جلو شوهرم و تو رو طوری رفتار میکنن ک...😭شما خ ...

خیلی رک بگو دست به وسایلم نزن یا در کمد قفل کن اگر در اتاق قفل کنی که عالیه

بابا دلتنگتم....
بخدا اصلا برام مهم نیس رژلب اگ بخودم میگف میدادم بهش تازه اون رژو اصلا دوس نداشتم ولی هرچی باشه بدم ...

وااا یعنی چی بهش بدی یا براش بخر?نه بده بهش نه بخر,بگو دست به وسایلم نزن خوشم نمیاد,چقدر تو ساده ای دختر

بابا دلتنگتم....
2738
وااا یعنی چی بهش بدی یا براش بخر?نه بده بهش نه بخر,بگو دست به وسایلم نزن خوشم نمیاد,چقدر تو ساده ای ...

میگم اینجوری بگم ک بحثیم پیش نیاد بنظرم گفتم اینجوری حرف زدن باید همون وقت ک دیدم دست زدن ب وسایلم میفتم ن الان ک دوهفته گذشته 

ولی اره درس میگی حتما باید بهشون بگم

اینجوری بگم خوبه؟؟

چی بگم می ترسم ری اکشن شون بدتر باشه

مثلا بگو اون رژ رو می یاری من یه عکس ازش بگیرم آخه مال دوستم بود باید بهش پس بدم می خوام یه دونه ازش بخرم بهش بدم

ولی به نظرم بهترین کار همون قفل کردن دره

دیگه شاید نپرسن واسه چی دراتاقو قفل کردی 

چی بگم بخدا نمیدونم هنگم کلا باز دوباره اونقد زرنگن جلو شوهرم و تو رو طوری رفتار میکنن ک...😭شما خ ...

بنظر من اول در کمدت رو قفل کن، کلیدشم بردار، بعدم در اتاقم رو قفل کن و کلیدش رو بردار، اگر هم‌پرسیدن بگو چون دوست ندارم وسایلم رو بردارینو یه لبخند کوچولو بزن و محل رو ترک کن، وقتی هم رفتی خونه پدرشوهرت در اسرع وقت برو دم کمد خواهرشوهر و مانتو و روسری که برداشتن رو بردار و بگو خودم لازم دارم.حتماداینکارو بکن، یکی دوبار که این کارو بکنی حساب کار دستشون میاد

بخدا بازم چیزی نگفتم گفتم عیب نداره حالا دیشب میرم خونه پدرشوهرم خواهرشوهرم گف غزل راستی رژلبتو او ش ...

آبجی من اگه کسی به وسایلم خصوصاً لوازم آرایشم دست بزنه جرش میدم😐 

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢