2737
2739
عنوان

چجوری به خواهرشوهرم بگم بدون اجازم چیزی نبره

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 41 پست

چرا رودربایسی داری.

من اصلا خجالت نمیکشم رک بگو  خودم نیاز دارم .این همه نگرانی وحرص خوردنم ندارع.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
وقتی اینجورین دفعه دیگه در اتاقتو قفل کن یا اصلا دعوت نکن ولی باورنکردنیه واقعا...

بخدا جون عزیزم راست میگم 

در اتاقم قفلش خراب شده 

ولی اصلا خودمم هنگم بخدا 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه چیز به کنار ولی کرم پودر گاش اصل ۷۵ تومن نیست فیک انداخته بهت فروشنده

من‌گاش دارم اصلا خوب نیس و رو پوست نمیشینه 

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2731
بعدشم تو اشپزخونه بودم اومدم دیدم در کمدم باز کردن لباسام ریختن بیرون هرکی برا خودش برمیداره مانتومو ...

این جور مواقع باید جدی بگی لباسمو بر ندار

چقد  کم رویی 🙄

مستقیم بگو دست به لباسام نزن

بچه هاتونو کم رو بار نیارید

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
چی بکم بخدا  اصلا نمیتونم حرف بزنم  شما بگید چی بگم ک بفهمن دوس ندارم

همون لحظه که درو کمدو باز کرد برو ببند 

بگو چیزی میخوای ؟؟؟؟؟؟؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

توروخدا شما بگین چیکار کنم 

حالا ببینید من داداشم 4سالشه مریضه سرطان داره بقران دریغ از یه بار ک بهم یه زنگ بزنن یا پیام بدن حتی تو وات یا تل فقط یبار بعد 3ماه یکیش میخاست شوهرم ضامنش شه زنگ زد هم کارشو کرد هم گف داداشت چطوره

همون لحظه که درو کمدو باز کرد برو ببند  بگو چیزی میخوای ؟؟؟؟؟؟؟

اره واقعا حالا واقعا خیلی کم رو نیستم و همه میگن زبون درازم ولی جلو اینا کلا خفم نمیدونم چرا اینام واقعا شورشو دراوردن بخدا اصلا تو خانوادم ک هیچ تو فامیلمونم اینجوری ندیدم واقعا زشته خب

اصلا بخدا نمیدونم چی بگم بقران خواهرم میاد خونم دست به یه چیم نمیزنه کلا ندیدم تا حالا ادم اینجوری&n ...

من این مشکل رو داشتم مادرشوهرم و خواهر شوهرم می رفتند سر کیفم یا چمدونم 

من به شوهرم گفتم شوهرم هم رفت یه جوری بهشون گفت که ناراحت هم نشن

من این مشکل رو داشتم مادرشوهرم و خواهر شوهرم می رفتند سر کیفم یا چمدونم  من به شوهرم گفتم شوهر ...

خوشبحالت 

شوهرم من معاف از این چیزاس تازه بگمم میگه تو برا یه رژلبی تو فلانی و...😪