2737
2739
عنوان

دغدغه من برای زایمانم...... نميدونم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 20 پست

اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی خوندم الهی زایمانتون راحت باشه و ب سلامتی و مبارکی نی نیتون رو بغل بگیرین لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی خوندم الهی زایمانتون راحت باشه و ب سلامتی و مبارکی نی نیتون رو ...

چشم دست شما درد نکنه ايشالا دامن همه منتظرا بخصوص اون خانوم سبز بشه همه صاحب فرزند سالم وصالح بشن 

مهد نمیزارم اصلا مهد قرآن با خودم ميره جایی هم ندارم بزارمش پیش باباش ميمونه ميدونم اون شبم اولین شب ...

خب پس خدا رو شكر ميمونه پيش باباش. تو هم نگران شب نباش. ميمونه روز زايمانكه شوهرت مجبوره اونم با خودش اينور اونور ببره. فقط بچه ممكنه خسته شه طفلي. اما يه روزه ميگذره نگران نباش. فقط يادت باشه يه كادوي خوب از طرف نيني جديد بخر برا پسرت ديگه خستگى اونروزم يادش ميره ☺️

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2728

استارتر اگر تهران باشی و قابل بدونی میتونم صبح تا عصر از پسرت نگهداری کنم، منم یه پسر سه ساله دارم، با هم بازی میکنن.

من سمت تهرانسر هستم قشنگم

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
چشم دست شما درد نکنه ايشالا دامن همه منتظرا بخصوص اون خانوم سبز بشه همه صاحب فرزند سالم وصالح بشن&nb ...

چشم و تنون سلامت ممنونم

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹