2752
2734
خب عزیزم نمیشه ب همسر سابقت بگی شرط و شروط دارم برا زندگی بگو بخاطر دخترمون بیا رو خودت کار کن من ج ...

فکر نمیکنم بخواد خونه جدا بگیره اونجام یه جور دیگه برام ازار دهنده اس 

بعد سه سال بخوام دوباره برگردم مرگه برام

شکر خدا بچه نداشتین  واقعا جدایی سخته  چون من تواین چن سال حال خوب و شاد بودن و خوشبختی ...

حرفاتون درس

ولی حالا که این اتفاق افتاد، اگه برگشت کامل فکر کنین

و این بدونین تنهایی متاهلی سخت

و اگه دیدین مناسب هم نیستین بخاطر یه سال خاطره خب، ۳۰ سال اینده تون تباه نکنین

آقا محمدرضا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه نظرتون رو بگین  مردی ک اسم منو ب سینه اش تتو میکنه  برام کم نمیزاره  همش برام ...

یا بقول نی نی سایتا برات دعا گرفتن

یا ازاول ادم نرمالی نبوده. ببین هیچ کس یهو نمیره. از بجا گرم میشن که از یجا دیگه سرد میشن. این رفتار یهو سرد شدن غیر طبیعیه. یبار رابطه ات رو مرور کن. با چشم یه ادم بی طرف. برای رفتاراش توجیه نیار. واقعا بشین دو دوتا چهارتا کن. اینکه یکی راحت میگه خداحافظ کم چیزی نیست. فقط داشته ادا درمی اورده.

به اینم فکر نکن یبار جدا شدم دوباره جدا میشم حرف مردم و ... تو صد درد صد مسولیت زندگی خودتو بچه اتو داری. نذار اشتباه بزرگتر بکنی.

حتما با مشاور درست حسابی حرف بزن. 

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام

چیشد نامزدت اسی !؟

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️☀️تو تنها خواسته من از این دنیایی💙🌎 و تویی تمام هستی و جهانم عشق بی تکرارم :)"𝑀"💗💍
2731
بی خبرم ازش گلم

تموم کردین کلن ؟ برا همیشه ؟

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️☀️تو تنها خواسته من از این دنیایی💙🌎 و تویی تمام هستی و جهانم عشق بی تکرارم :)"𝑀"💗💍