2733
2734
عنوان

خانوم همه چی تموم

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 57 پست
شوهرم میگه زن باید همیشه خوشبو باشه.از مام و اسپری بدن و بهترین شامپوها و لوسیون و اسپری بدن و ... ا ...

دیگه دستوری ندارن؟😂پس شما تیکه هستیا معلومه با لین شوهر سخت گیر

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلامت روحی چجوری ..مثلا من انگیزم برای خونه و خودم خیلی کم شده هی اراده میکنم پاشم ماری کنم ولی بی ح ...

حتما برنانه ورزشی بذار واسه خودت به تظرم داری میری سمت افسردگی

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
خوبه که من درحد دوش گرفتن میرم هرشب

هر روز حمام رفتن لاغر و ضعیف میکته.میدونستید؟

سلامت روحی چجوری ..مثلا من انگیزم برای خونه و خودم خیلی کم شده هی اراده میکنم پاشم ماری کنم ولی بی ح ...

روحی یعنی حتما باشگاه برو.ی کلاس هنری برو.ی مقدار اینجوری تو اجتماع هستی.جسمی یعنی هرشش ماه چکاپ دندون برو.هر سه ماه ی چکاپ دکتر زنان برو.سالی ی بار آزمایش کامل بده.سالی ی بار سنجش بینایی برو و...

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
به سلامتی روحی و جسمیت خیلی خیلی برس.

م دوست دارم یکم وسواس رو بزارم کنار و فقط به خودم برسم دلم میخواست یکم تمیزی خونه برام مهم نبود بیشتر وقت بیشتری واس خودم میزاشتم ولی افسوس نمیتونم همش تو فکرم میگم خب حالا که میخوام به خودم برسم بزار خونمم تمیز کنم اینجوری زمان میگذره زیاد وقت واسه خودم نمیمونه

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2706