2737
2734
عنوان

تکونای جنین😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 49 پست
خب منم همین حسو داشتم همیشه ک نمیدونستم تکون خورده واقعا یا ن ولی امشب مطمئن شدم ک خود نینیمه

ای جانم ایشاالله زووودی منم تکوناشو کامل حس کنم چندهفته اید؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
ای جانم ایشاالله زووودی منم تکوناشو کامل حس کنم چندهفته اید؟

انشالله عزیزم😍

من بیست هفته و س روز

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله عزیزم😍 من بیست هفته و س روز

خداحفظتون کنه گلم😍😍

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
خداحفظتون کنه گلم😍😍

ممنون عزیزم

انشالله نی نی شما هم بخوبی و خوشی بیاد بغلم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2728
اشتباه شد😂 بغلت😍

چ اشکال داره میاد بغل خاله ش😍

حتما گلم انشالله ک نی نی باشه بیبی زدی؟

ن هنوز  

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2740
بزن خب دیگ

منتظرم هی بیشتر بگذره...اخه میترسم بازم حامله نباشم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
چندروز گذشته از موعدت؟

۲ تیر پریود شدم دیگه هنوز نشدم.اخه یه کمی دورم نامنظم بوو ولی بیشتر از ۳۲ روز دیگه نمیشد این مدت حالا موندن...واقعا از ته دلت برام دعا کن..همش دلدرد پریودی میگیرم واژنمم گهگاهی تیر میکشه و ول میکنه

۲ تیر پریود شدم دیگه هنوز نشدم.اخه یه کمی دورم نامنظم بوو ولی بیشتر از ۳۲ روز دیگه نمیشد این مدت حال ...

عزیزم پس یکی دو روز دیگ بزار ببیبی رو

چشم حتمممما دعا میکنم،علایم بارداری مثل پریودیه

عزیزم پس یکی دو روز دیگ بزار ببیبی رو چشم حتمممما دعا میکنم،علایم بارداری مثل پریودیه

ممنون.میگم چ علایمی داشتی؟یعنی ۵ یا ۶ روزه همینطوری هی دلم درد میاد و ول میکنه 

ممنون.میگم چ علایمی داشتی؟یعنی ۵ یا ۶ روزه همینطوری هی دلم درد میاد و ول میکنه 

علایمم زقیقا همون علایم پری بود،هرلحظه حس میکردم الان پریود میشم ولی نمیشدم‌

ترشحات سفید داشتم بجای پریودی

دلو کمرم درد میکرد

نوک سینم هم درد میکرد

2706