2737
2734
عنوان

تکونای جنین😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 49 پست

خانما تو هفت هفت گی شما گاهی خیلی کم احساس حباب ترکیدن تو دلتون داشتین؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
عزیزززم😍😍😂😂😂قریه😃😃😁😄

خیلی  تا اهنگ بذارم بلند میشه

من اصلا حباب و اینا حس نمیکردم از۱۶تا۱۹چرخش حس میکردم انگار که پوزیشن عوض میکرد قشششنگ تو دلم میچرخید اما هرروز نبود یه روز بود یهو دوروز خبری نبوداز۱۹دیگه ضربه میزد میفهمیدم

حس خیییلی شیرینیه  هرکی نداره قسمتششه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما تو هفت هفت گی شما گاهی خیلی کم احساس حباب ترکیدن تو دلتون داشتین؟؟

اون بخاطر نفخه عزیزم

انگار باد میفته تو روده

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

واسه منم دعا کنین این حس خوبو تجربه کنم توروخدا😢پریودیم عقب افتاده دعا کنین بچه باشه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2728
خیلی   تا اهنگ بذارم بلند میشه من اصلا حباب و اینا حس نمیکردم از۱۶تا۱۹چرخش حس میکردم انگار که ...

انشاالله ب خوبی و خوشی بیاد بغلت😍😍

اره قبول دارم،من ک امشب ذوقمرگ شدم😅😅😅

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
اون بخاطر نفخه عزیزم انگار باد میفته تو روده

اخه ن نفخ داشتم ن یبوست اما امروز صبح ک ب پهلو بودم احساس حباب داشتم تو دلم.راستی ازکی باید ب پهلو خابید؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
واسه منم دعا کنین این حس خوبو تجربه کنم توروخدا😢پریودیم عقب افتاده دعا کنین بچه باشه

حتما گلم

انشالله ک نی نی باشه

بیبی زدی؟

2738
ازفردا شروع میشه دیگه   بچه من روزا خوابه شبا لگد زنونه... ببین چه ساعتایی بیداره معمولا یه ت ...

انشالله از این ب بعد بیشتر خوشحالم کنه😍هی لگد بزنه😍

اخه ن نفخ داشتم ن یبوست اما امروز صبح ک ب پهلو بودم احساس حباب داشتم تو دلم.راستی ازکی باید ب پهلو خ ...

اخه این برای نفخه،اما بازم نمیدونم،شاید برای شما چیز دیگ ای باشه

اخه ن نفخ داشتم ن یبوست اما امروز صبح ک ب پهلو بودم احساس حباب داشتم تو دلم.راستی ازکی باید ب پهلو خ ...

من دکترم ۱۷هفته ک بودم گفت دیگ طاق باز نخاب

من دکترم ۱۷هفته ک بودم گفت دیگ طاق باز نخاب

ببخشید ی سوال دارم وقتی میخواین به پهلوی دیگتون بچرخین چیکارمیکنین بلند میشین میچرخین یامثه من مثه وقتاییکه باردارنبودم میچرخم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
ببخشید ی سوال دارم وقتی میخواین به پهلوی دیگتون بچرخین چیکارمیکنین بلند میشین میچرخین یامثه من مثه و ...

خواهش میکنم

ن راستش خیلی سخته بلند شدن

من خیلی خیلی اروم میچرخم

اخه همینجوریش ادم خواب نداره چون همش باید ب پهلو باشه

دیگ چ برسه ب اینکه بخای پاشی بشینی

خواهش میکنم ن راستش خیلی سخته بلند شدن من خیلی خیلی اروم میچرخم اخه همینجوریش ادم خواب نداره چون ...

اره دقیقا منم اینجوریم آروم میچرخم..تکونای نی نی من ی جوریه آدمو به شک میندازه تکون خورده یا نه ۱۸هفته و۵روزم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
اره دقیقا منم اینجوریم آروم میچرخم..تکونای نی نی من ی جوریه آدمو به شک میندازه تکون خورده یا نه ۱۸هف ...

خب منم همین حسو داشتم همیشه ک نمیدونستم تکون خورده واقعا یا ن

ولی امشب مطمئن شدم ک خود نینیمه

2706