2703
2553
عنوان

تکونای جنین😍😍

266 بازدید | 49 پست

همین چند لحظه پیش تاپیک زدم،ک تکون حس نمیکنم و واضح نیست

ولی الان نینیم چندین بار لگد زد،اینبار مطمئنم نی نی بود😍😍😍😍خیلی حس خوبی بود😍😍

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

اوخی‌ای‌جان

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
خوش بحالت منتازه فهمیدم باردارم،الان چندماهته؟

انشالله ب سلامتی عزیزم

چندروز دیگ پنج رو تموم میکنم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
خداروشکر عزیزم منم زیاد اینجوری میشم اما همون موقع نی نی تکون میخوره یروز گفتم همش منو نگران میکنی ب ...

اخه من تا الان ی چیزایی مث حباب حس میکردم ک مطمئن نبودم نی نیه

حدود بیست دیقه پیش تاپیک زدم ک نگرانم

ولی یهو  بعدش خودشو ثابت کرد😍

اخه من تا الان ی چیزایی مث حباب حس میکردم ک مطمئن نبودم نی نیه حدود بیست دیقه پیش تاپیک زدم ک نگران ...

وقتی میخوای تکوناشو حس کنی رو پهلو دراز بکش تکوناش دقیق متوجه میشی من نی نی رو نوازش میکنم لگدمیزنه

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍
وقتی میخوای تکوناشو حس کنی رو پهلو دراز بکش تکوناش دقیق متوجه میشی من نی نی رو نوازش میکنم لگدمیزنه

عزیززززدلم😍😍😍

چشم ممنون😍

من اولین بار که حس کردم رفته بودیم ازاین تاتر موزیکالا اونجا خیلی سروصداست دیگه اونا میرقصیدن یهو ...

عزیزززم😍😍😂😂😂قریه😃😃😁😄

2706