2737
2734
عنوان

تکونای جنین😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 49 پست
علایمم زقیقا همون علایم پری بود،هرلحظه حس میکردم الان پریود میشم ولی نمیشدم‌ ترشحات سفید داشتم بجای ...

منم ترشح دارم میگم دیگه اومد نگا میکنم خبری نیس.دلدرد بیشترم پادرد میگیرم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
منم ترشح دارم میگم دیگه اومد نگا میکنم خبری نیس.دلدرد بیشترم پادرد میگیرم

وای ک من ب جای ت دوست دارم بیبی چک بزنم😃

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ک من ب جای ت دوست دارم بیبی چک بزنم😃

اخه یکی روز ۲۷ پریودیم زدم منفی بود.باز پریود نشدم و میگم شاید اونموقع نشون نداده یا لقاح دیر انجام شده.اخه امیدی ندارم شوهرم تو دوماهه واریکوسل عمل کرده خودمم پلی کیستیکم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
اخه یکی روز ۲۷ پریودیم زدم منفی بود.باز پریود نشدم و میگم شاید اونموقع نشون نداده یا لقاح دیر انجام ...

خب اونموقع زود بوده عزیزم

انشالله ک بارداری😍

هروقت زدی بیبی خبرشو بده

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2731

منم جفتم قدامیه ۱۹ هفته و یک روزم ینی میشه ۲۰ هفته؟؟؟هنوز هیچی حس نکردم گاهی یه ضربه حش میکنم اونم هر دوسه روزی یک بار نمیدونم نفخه یا بچه‌...میشه بگی اولین حرکتی ک حس کردی چجوری بود