2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من ستارش رید ب ستارم بعدش ب زندگیم

آره منم

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
2728

واي خدا يه خره ميدونه من متاهلم .بي شعور يه بار واسه رابطه كاري شمارمو داشت .بعد بيام داد يكي طالعمو ديده كفته ستارت با مريم جفت هست اكه با اون باشي از مال دنيا بي نياز مي شي با يكي ديكه باشي بدبخت ميشي .حالا نشسته منتظر من جدا شم زن اون شم ديوانه بود خطم عوض كردم مردتيكه احمق

2740
اسم خودت و شوهرت و مادراتون

اسم مادرا رو هم باید بگم😫 مامانم دو اسمه‌ست، اسم شناسنامشو بگم یا اسم دومشو؟ 🙄

سرگرمیِ خوبیه😅

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

والا من نمیدونم اصلا چقدر درسته 

ولی تونت زدم برای چند نفرو حساب کردم

ولی واسه چند تا  زوج جفت نبود....که داشتن با هم زندگی میکردن خوش خرم و میکنن 

امااا واسه دوتا از اون زوجا که جفت نبودن

بعد چند سال  همسراشون بواسطه بیماری و تصادف فوت کردن

نمیدونم حالا واقعا ربطی داشت یا نه

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
من كه مجردم خوشبختم ، تاپيك هاى اينجا رو كه ميخونم ميبينم چقدر خانما با شوهراشون مشكل دارن ادم ...

سلام عزیزم

اینجا جزیکی دو درصد بقیه ی.تاپیکا توهمی وغیرواقعیه

اگه درست انتخاب کنی حتما خوشبخت میشی

فقط به هردوست دارمی دل نده

بامنطق انتخاب کن باعشق زندگی کن

بگو ببینم جفت نیستن ستارتون ک اینجور شد اسماتونو و اسم مادراتون

مهناز محمدرضا

مادرم فاطمه

مادرش عذرا

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
2706