2752
2734

توروخدا بگین بخرم بدم به شوهرم بخوره ، دیوانم کرده ، وقتی آرومه خیلی خوبه ولی خدا نکنه کوچیکترین اتفاقی بیفته دعوا راه میندازه ، دیشب باهاش شوخی کردم تمام وزنش رو انداخت روم که بگو گوه خوردم 😢 

خیلی اذیتم می‌کنه خدا نکنه یه غری چیزی بزنم دیگه تمامه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وااااااا😳  

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
حوب برو دکتر بدون نسخه میدی میکششیش خونش میفته گردنت

نه قرصی که عوارض داشته باشه نمیدم فقط اینقدر گیر نده، تا کمترین شوخی یا حرفی بگم دعوا راه میندازه خسته شدم 

نه قرصی که عوارض داشته باشه نمیدم فقط اینقدر گیر نده، تا کمترین شوخی یا حرفی بگم دعوا راه میندازه خس ...

والله من که با شوهر بدبختم یه جور برخورد کردم بدبخت فقط نگاه میکنه تو صورتم ببینه غمگینم یا نه یه زمانی زیاد باهام جنگید خسته شدم دیگه برای هیچی واکنش نشون ندادم الان فقط از ترس اینکه افسردگی نگیرم باهام مدارا میکنه

والله من که با شوهر بدبختم یه جور برخورد کردم بدبخت فقط نگاه میکنه تو صورتم ببینه غمگینم یا نه یه زم ...

بازم فهمیدس شوهرت شوهر من که اینقدر بیشعوره نگاه نمیکنه طرف حالش خوبه یا ن فقط به فکر خودشه ، مامان بزرگم فوت کرده بود ناراحت بودم فرداش کتک کاری کرد باهام 

اسی این کاربر راست میگه این دمنوش رو بده 

اره یه مدت بهش دادم الان تموم شده دوباره میخرم 

واقعا شوهر من روانی به تمام معناست ولی همش دیگران رو مقصر می دونه میگه نه من خوبم مشکل از توئه