2733
2739

پاشو بخون یهو جا زدم چیه

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه بنظرتون

کسی که بخواد بخونه میخونه کاریم به اینکه میشه با نمیشه نداره عزیزم تو فقط دنبال بهانه ای طرف تو ۳ ماه از صفر مطلق رتبه ۳۰۰۰ تجربی آورده دنبال اینم نبوده که میشه یا نه 

تو بخون نشدم نشد حداقل رتبه آبرومندانه میاری نه کد ملی تا حداقل بگی می‌خوام بمونم پشت کنکور کسی باورت داشته باش

2740
برخورد بهم و شروع میکنم

دقیقا میخواستم بهت بربخوره که بشه یه تلنگر برات

فردا نبینم دوباره اومدی میپرسی میشه یا نه مگه به حرف بقیه ست به اراده خودته 

تازه خودمو کنترل کردم چندتا چیز دیگم بهت نگم آخه منو دوستم هرکدوممون تا امید میشه اون یکی قشنگ از خجالتش درمیاد😂

مطمئن باش الان نخونی سال بعدم نمیخونی اگه یک درصد میخوای بیخیال امسال بشی پس از الان برو دنبال یه مه ...

پشتم نمیتونم بمونم چون این یسال خیلی رنج کشیدم خانوادمم نمیزارن میفرستن ازاد ولی نمیخام ب ازاد ختم بشه خیلی زحمت کشیدم ولی بخودم باور ندارم

پشتم نمیتونم بمونم چون این یسال خیلی رنج کشیدم خانوادمم نمیزارن میفرستن ازاد ولی نمیخام ب ازاد ختم ب ...

پس فقط بخون تموم بشه الان فقط استرس به خودت میدی از حالت لذت نمی‌بری نخونیم بعدا مجبور میشی بری دانشگاه آزاد هر روزت میشه عذاب من خواستم برم دانشگاه آزاد تا داخلش رفتم فهمیدم غلط کردم نخوندم الان میخونم 

ولی ۲ ماه کمتره سختی بکش راحتتتت شوووو