2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من دو تا فیبرم بزرگ داشتم که هرروز بزرگتر میشد دکتر گفت عمل کنی بهتره ولی من با مسیولیت خودم عمل نکردم چون ترسیدم چسبندگی پیدا کنه رحمم و باردار نشم الانم ۵ ماهه حاملم و مشکلی ندارم فیبرم ها هم دارن هی بزرگ و بزرگتر میشن ولی خداروشکر جاشون جای بدی نیست و مشکلی ندارم نه درد نه خونریزی

2731

من ۴تا میوم داشتم که نظر۳تا متخصص این بود که باید میومکتومی بشم.دوماه پیش برای اولین بار حامله شدم که بارداری پوچ بود و سقط شد.مجبور شدم این چند روز جراحی میومکتومی انجام بدم

منم دوماه پیش شانسمو برای بارداری قبل از جراحی امتحان کردم ولی متاسفانه سقط شد. سنم هم بالای۳۵هست و متاسفانه خیلی فرصت ندارم.فعلا که درگیرخونریزی های بعد از جراحی میوم هستم ولی خیلی میترسم که عملم عوارض داشته باشه و دیگه باردار نشم

2738
خوب کاری کردی ، ایشالا بزودی یه بارداری سالم و بدون استرس خواهی داشت ، به خودت برس حسابی ، من ر ...

انشاالله بارداری سالم و بی خطری داشته باشید و بچتون سالم بدنیا بیاد. دعای شما براورده میشه لطفا برای من و امثال من دعا کنید که سخت محتاج دعاتون هستیم.

منم دوماه پیش شانسمو برای بارداری قبل از جراحی امتحان کردم ولی متاسفانه سقط شد. سنم هم بالای۳۵هست و ...

نه بابا هنوز فرصت داری اصلاااااا نگران نباش من ۳۷سالمه با اعتماد به نفس کافی با دوتا فیبرم قد پرتقال باردار شدم😂😂😂😂😂

2706