2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من دو تا فیبرم بزرگ داشتم که هرروز بزرگتر میشد دکتر گفت عمل کنی بهتره ولی من با مسیولیت خودم عمل نکردم چون ترسیدم چسبندگی پیدا کنه رحمم و باردار نشم الانم ۵ ماهه حاملم و مشکلی ندارم فیبرم ها هم دارن هی بزرگ و بزرگتر میشن ولی خداروشکر جاشون جای بدی نیست و مشکلی ندارم نه درد نه خونریزی

2728

من ۴تا میوم داشتم که نظر۳تا متخصص این بود که باید میومکتومی بشم.دوماه پیش برای اولین بار حامله شدم که بارداری پوچ بود و سقط شد.مجبور شدم این چند روز جراحی میومکتومی انجام بدم

منم دوماه پیش شانسمو برای بارداری قبل از جراحی امتحان کردم ولی متاسفانه سقط شد. سنم هم بالای۳۵هست و متاسفانه خیلی فرصت ندارم.فعلا که درگیرخونریزی های بعد از جراحی میوم هستم ولی خیلی میترسم که عملم عوارض داشته باشه و دیگه باردار نشم

2738
خوب کاری کردی ، ایشالا بزودی یه بارداری سالم و بدون استرس خواهی داشت ، به خودت برس حسابی ، من ر ...

انشاالله بارداری سالم و بی خطری داشته باشید و بچتون سالم بدنیا بیاد. دعای شما براورده میشه لطفا برای من و امثال من دعا کنید که سخت محتاج دعاتون هستیم.

منم دوماه پیش شانسمو برای بارداری قبل از جراحی امتحان کردم ولی متاسفانه سقط شد. سنم هم بالای۳۵هست و ...

نه بابا هنوز فرصت داری اصلاااااا نگران نباش من ۳۷سالمه با اعتماد به نفس کافی با دوتا فیبرم قد پرتقال باردار شدم😂😂😂😂😂