2733
2739
عنوان

دارم میترکم ازحرص😠دلم میخاد جیغ بزنم یکی رو بکشم😠

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 117 پست
خودخاک توسرم پی ام دادم گفتم تصمیمت چیه.گف طلاقت نمیدم من نزدمت من بهترین ادم روزمینم

برگرد خونه اینجوری حقت خورده میشه

.با یه ترفند جدید برگرد واسه طلاق اونوقت

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
من ازش بدم میاد دیگ حتی دوس ندارم زیر اسمون شهری باشم ک اون هس

عزیزم من نمی دونم بزرگترین اشکال همسرت چیه؟اما تو تاپیک قبلیت دیدم نوشتی که انتخاب و تصمیمت برای این ازدواج اشتباهه. میگم نشه چند سال دیگه هم به عقب نکاه کردی بگی تصمیمم برای جدایی اشتباه بوده کاش می موندم و زندگیم رو می ساختم با تمام مشکلاتش. به اونایی که بیرون میدون نشستن راحت میگن جدایی عواقبش رو برای شما نمیگن. نمیگم بسوز و بساز میگم درستش،کن  شاید سخت ولی به احتمال زیاد شدنیه

ن اصلا من پی ام دادم برا انمام حجت قربون صدقش ک نرفتم گفتم ازت متنفرم

مواظب باش پیام میدی و تماس میگیری حرفی نزنی بعدا بر علیه خودت استفاده کنه 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
عزیزم من نمی دونم بزرگترین اشکال همسرت چیه؟اما تو تاپیک قبلیت دیدم نوشتی که انتخاب و تصمیمت برای این ...

نمیشه بخدا خیلی تلاش کردم ولی همه چی بدترشده اونا خیلییی مارموز وکنیه ای هستن...برم باید قید همه چی رو بزنم

2706