2737
2734
عنوان

تصمیم قطعی میشه میخام عروسی نگیریم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 101 پست
اگر الان عصبانی و دلخورید ب خودتون فرصت بدید و  تصمیم قاطعانه نگیرید بذارید وقتی آروم شدی ...

مو ب مو چیزی ک نوشتم همش واقعیت بود و چیزی اغراق نبود.خستم‌مگه چقد دیگه جوونم الان ۲۵ سالمه..نصف عمرم اینطوری رفته خستم واقعا دلم میخاد یه سفر توپ باحال بریم بعدم برم سر زندگیم

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
مو ب مو چیزی ک نوشتم همش واقعیت بود و چیزی اغراق نبود.خستم‌مگه چقد دیگه جوونم الان ۲۵ سالمه..نصف عمر ...

برای خوشبختی تون  دعا میکنم ...🌹

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شوهرم‌ میگه بیا ب جای عروسی.طلا واست بگییرم.و ماه عسل بریم.نمیدونم خوبه یان؟؟

عروسیم ابان ماهه.دعا کنید تااون موقع عاشق شوهرم بشم‌.لطفا برام صلوات بفرستید.
2728
برای خوشبختی تون  دعا میکنم ...🌹

مرسی..ای بابا عزیزم چی بگم....دلم گرفته اشکم در اومده از این وضع من پدرم فوت شده خیلی اذیت شدم سختی کشیدم هنوزم تمومی نداره مشکلاتم...واقعا کم اوردم.چرا روزای خوب برا بقیه هستن پس من چی احه

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

ببين ته ته ته دلت واقعا دلت عروسى نميخواد؟ من كهخودم بيزار بودم از اينكه مفت بريزم تو حلق فاميل هاى مولتى ميلياردرمممم دوست داشتم با اون پول كلي كار خير ميكردم كلي نيازمندو سير ميكردم اما گند بزنن به هرچه عمه و خاله مفت خوره كه هي زشته زشته راه انداختند 

اصلا فلسفه جشن عروسى ميدوني چيه؟ اينكه كسايي كه عاشقشونين و از خوشحاليت شادن رو تو شاديت سهيم كني

اگه ته قلبت دوست ندارى عروسي داشته باشى اگه ميدوني درو برت آدمايي نيستن كه با شاديت شاد باشن

اصصصصصصصصصلللا نگيييييير 

كوفت بخورن مفت خورااا

من kimiajoonjooni كاربر سال ٩٢ هستم😬باز نگين كاربر جديديو اين حرفا😒😒من زمانيكه عمو زاهد بود اينجا بودم 😬
2740
عروسی نگرین یه لباس کرایه کن واسه عکس بعدم بدین یه ماه عسل توپ و زندگیتون شروع کنید انشالله به خوشی ...

خیلی خیلی با نظر این دوستمون موافقم...برو سر خونه زندگیت..خانم خونه ات باش...ی نصیحت از روز اول زندگیتم پس انداز کن...حتی شده ی سکه پونصدی...خوش باش با همسرت..ولی حتما لباس عروس و اتلیه برو...ان شا ا.. خوشبخت شی

مرسی..ای بابا عزیزم چی بگم....دلم گرفته اشکم در اومده از این وضع من پدرم فوت شده خیلی اذیت شدم سختی ...

ان مع العسر یسرا .....

شک نکن ب این آیه

برای باز شدن گره ی مشکلاتت و آرامشت صلوات فرستادم

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

یه مهمونی کوچیک بگیر و برو سرخونه زندگیت .ماهم یه فامیلامون نداشت گف بعد از شام بیاین یه جشن میخایم بگیریم .جشنو گرفتن از ساعت9 دورر عروس دوماد بودیم و رقصیدیم و رفتن سرخونه زندگیشون .فقطم درجه یکا بودیم .اونا هم یه ارایشکاه رفته بود عروسو اتلیه و لباس کرایه کرده بودهمین .توام همین کارو بکن ک بعدم حسرت نخوری بگی مامانم نذاشت. ِبجاش بگی هرچقدم سخت بود بازم با همه چی بود

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

اه اه اه 

چندشم شد از مامانت 

ببخشیدااااا 

خیلی بی فکرن 

مگه خودش ازدواج نکرده و خودش رابطه نداشته؟؟؟

فک میکنه خودش مریم مقدسه بدون هیچ مردی شما رو زاییده 

من به دوستمم مثل تو توصیه کردم =لباس عروس کرایه کن برو اتلیه عکس بگیر با پول عروسی برین کربلا یا ماه عسل 

والا خودتون کیف میکنین 

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
خیلی خیلی با نظر این دوستمون موافقم...برو سر خونه زندگیت..خانم خونه ات باش...ی نصیحت از روز اول زندگ ...

بخدا من خودم انقدر میگم نامزدم میگه بعدا پشیمون میشی یه شبه🙁.پولی که میخواد بده مردم بخورن بعدم از زمین و زمون ایراد بگیرن بریزه توحساب بشه سرمایه زندگیش

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤